Онкологи в Полтаві

Оленка
Найкраща лікарка, багато знає. Уважно ставиться до мене. Спасибі
04 вересня '16 г.
Світлана
Дуже хороший професіональний лікар і людина
23 червеня '17 г.
Дарья
Осмотром довольна. Рекомендую.
02 жовтня '16 г.
Вероника
Я благодарна этому доктору за заботу и лечение. Спасибо
13 серпня '16 г.
Анастасия
Всегда боялась мужчин-гинекологов и думала что никогда в жизни не пойду к ним на осмотр, но когда сегодня чисто случайно попала к нему то осталась очень довольна отношением к пациенту. Все рассказал подробно, сказал не переживать. Вообщем рекомендую
27 лютого '17 г.
Лечусь у него 10 лет, очень довольна, всегда идет на помощь, квалифицированный специалист, врач которому нужно доверить. Рекомендую. Спасибо, что Вы есть.
09 березеня '17 г.
Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Полтава вул. Степового фронту, 29
Уролог, Онкохірург
Доктор спеціалізується в області урології та онкохірургії. Лікує цистит, уретрит, пієлонефрит, нефроптоз, утворення каменів, уреаплазмоз, гіперактивний сечовий міхур. Бере участь у конференціях та семінарах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д
Гінеколог, Онколог
Лікар Кравцова Антоніна Павлівна спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається терапією онкологічних захворювань жіночої статевої системи, видаленням лейкоплакії на шийці матки. Спеціалізується на проведенні кольпоскопії, біопсії шийки матки для подальшого гістологічного дослідження біоптата.
Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Філоненко Світлана Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та раковими захворюваннями внутрішніхта зовнішніх статевих органів. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, терапією раку шийки матки, яєчників, молочних залоз. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів молочної залози, проведенні біопсії шийки матки.
Полтава вул. Степового фронту, 29