Кругова пластика обличчя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Пластика обличчя і шиї 25000 грн

Кругова пластика обличчя — це пластична операція, що полягає у видаленні жирових клітин, підтягуванні м’язів та шкіряного покриву обличчя. Відновлюється пружність, усуваються зморшки, долається обвисання шкіри.

Необхідність процедури пояснюється дією гравітації та віковим зменшенням вмісту колагену у тканинах. Брови, щоки та нижні повіки провисають, з’являються нові та поглиблюються старі зморшки. Соматичні захворювання, шкідливі звички та негативні фактори зовнішнього середовища пришвидшують старіння.

Підготовчі процедури

Пластичний хірург оглядає пацієнта, вислуховує скарги та побажання щодо результатів втручання, інформує про особливості операції та реабілітаційного періоду. Направляє на консультацію до кардіолога.

Пацієнт проходить такі дослідження, як:

• загальний аналіз крові;
  • ЕКГ;
  • біохімічний аналіз крові;
  • RW;
  • загальний аналіз сечі;
  • коагулограма;
  • аналіз крові на цукор;
  • HBsAg.

Кругова пластика обличчя

Лікар вводить пацієнту загальну анестезію. Розсікає шкіру по лінії росту волосся, перед та за вухами. Усуває надлишок тканин, підтягує шкіру та з’єднує її краї. Накладає шви, які знімаються впродовж 2 тижнів. Сліди від втручання стають малопомітними за 3 тижні та зникають повністю через півроку.

Показання та протипоказання

Показання:

• птоз;
  • в’ялість шкіри обличчя;
  • глибокі зморшки;
  • складки на шиї;
  • опускання кутиків очей;
  • носо-губні складки;
  • провисання м’яких тканин щік.

Протипоказання:

• хвороби інфекційного характеру;
  • онкологічні проблеми;
  • серйозні порушення у роботі внутрішніх органів;
  • порушення згортання крові.

Наслідки

Пацієнт знаходиться у стаціонарі протягом трьох днів, приймає антибіотики та знеболюючі препарати. Наявні синці та набряки, відчуття натягнутості шкіри. Через 2 тижні після хірургічного втручання знімають шви, а ще через 2 доби дозволяється застосовувати косметику та мити голову. До повноцінної діяльності пацієнт повертається через 3 тижні.

Ефект омолодження настає лише за 2 місяці, коли закінчується період відновлення тканин.

Результати кругової пластики обличчя:

• відновлення правильного кута між підборіддям та шиєю;
  • розгладження шкіри;
  • ефект омолодження;
  • чіткі контури обличчя.
Знайдена 1 клініка

Сб
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».