Контурна пластика губ у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Контурная пластика губ «Академия красоты Ольги Судник (Olga Sudnyk Academy of Beauty), косметологический центр» 3900 грн

Контурна пластика губ — це зміна контурів губ у результаті введення підшкірних ін’єкцій, основа яких — гіалуронова кислота. Омолоджується шкіра та збільшується об’єм губ. Хірургічне втручання не здійснюється. Процедура безболісна та проводиться амбулаторно. Сліди від проколів непомітні. Реабілітація триває декілька годин. Ефект проявляється практично відразу після введення ін’єкцій. Після процедури можна коригувати результат шляхом введення додаткових ін’єкцій препаратів на основі гіалуронової кислоти або ферментів, що пришвидшують їх виведення.

Підготовчі процедури

Пацієнту не потрібно проходити особливої підготовки перед процедурою.

Контурна пластика губ

Лікар вводить пацієнту місцеву анестезію, а потім — спеціальний гель, переважно на основі гіалуронової кислоти. Щоб рівномірно розподілити препарат, масажує губи. Оскільки голки для ін’єкцій мають невеликий діаметр, не залишається слідів. При виборі біогелю враховують особливості шкіри губ та глибину зморшок. Препарати не зумовлюють виникнення ускладнень, оскільки повністю сумісні із організмом. Тривалість дії становить у середньому кілька місяців.

Показання та протипоказання

Контурна пластика потрібна, якщо губи:

• асиметричні;
  • мають невеликий об’єм;
  • характеризуються опущеними куточками;
  • постійно зволожені;
  • потребують корекції контуру;
  • піддались серйозному впливу вікових змін.

Протипоказання:

• вагітність та лактація;
  • порушення згортання крові;
  • серйозні психічні розлади;
  • гостра форма герпетичної інфекції;
  • цукровий діабет;
  • відсутність у неповнолітнього письмового дозволу батьків;
  • злоякісні утворення;
  • запальні процеси;
  • алергічні реакції на складові гелю;
  • схильність до появи колоїдних рубців;
  • лихоманка.

Наслідки

Після контурної пластики губ:

• упродовж 2 тижнів наявний синяк або набряк;
  • не відвідувати сауни та солярій;
  • уникати надмірних фізичних навантажень.
Знайдено 3 клініки

Сб
Григорій
Дуже хороша клініка. Проводилась ліпосакція. Декілька днів перебував у комфортній палаті. Дуже хороший персонал. Фахівці! Особлива подяка хірургу Андрію Богдановичу Різнику. Прекрасний мотиватор. Я буквально почав нове життя
Олександра
Доброго дня) проходила курси з базової косметології і мені все дуже сподобалось!
Афанасій
Дуже приємна і ввічлива. Відразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити. Комплексно підійшла до проблеми, сказала які здати аналізи. Запропонувала вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося.
Ольга П.
Лікар привітна. Все чітко мені пояснила і розповіла, що не зайняло багато часу. Все по справі, відповідала на мої запитання. Запропонувала декілька можливих варіантів вирішення проблеми, та пояснила переваги і недоліки кожного з них.
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
5,2
Львів вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00