Пластична операція по зменшенню грудей у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги

Пластична операція зі зменшення грудей ― це редукційна мамопластика, хірургічне втручання, яке покликане допомогти людям (найчастіше жінкам) із надмірно збільшеними грудьми. Таку операцію необхідно здійснювати тому, що, окрім психологічного дискомфорту, занадто великі груди можуть бути причиною цілої низки проблем: деформацій хребта, хронічної мастопатії тощо.

Підготовчі процедури

Потрібно пройти повне медичне обстеження, здати аналізи, які призначить хірург. Обов'язково в передопераційний план обстеження необхідно включати консультацію онколога-мамолога та мамографію. За 2 тижні варто відмовитися від уживання нікотину та алкоголю.

Пластична операція зі зменшення грудей

Редукційна мамопластика здійснюється під загальною анастезією і триває до 3 годин. За допомогою спеціального маркера на грудях пацієнта розмічають лінії, за якими пройдуть розрізи (щоб в існуючих складках шкіри рубці були майже непомітними).

Типи втручання з метою зменшення молочних залоз:

1. Шляхом видалення надлишків шкіри та переміщення сосково-ареолярного комплексу.
  2. Шляхом резекції (часткове видалення внутрішньої тканини) зі збереженням сосково-ареолярного комплексу.
  3. Шляхом повного видалення внутрішньої тканини (при гігантомастії).

Показання та протипоказання

Редукційна мамопластика показана при:

• гіпертрофії або гігантомастії;
  • вираженій асиметрія грудей;
  • опущенні (птозі) молочних залоз;
  • значному зниженні ваги (зменшення об'єму молочних залоз при існуючому надлишку шкіри);
  • структурній перебудові молочних залоз (постлактаційна інволюція, фіброзно-жирова інволюція в період згасання репродуктивної функції).

Протипоказано при:

• інфекційних, запальних, вірусних та хронічних захворюваннях;
  • злоякісних процесах;
  • періоді вагітності та лактації;
  • ранньому віці (до 18 років);
  • розладах психіки;
  • цукровому діабеті;
  • дерматологічних захворюваннях.

Наслідки

Операція може стати причиною появи:

• гематоми або сероми;
  • інфікування;
  • асиметрії молочних залоз і сосків;
  • порушення чутливості сосків;
  • грубих келоїдних рубців;
  • відмирання (некрозу) тканин.
Знайдено 2 клініки

Уляна
Генадій Маркович Каліка перевершив мої сподівання ,яким має бути висококваліфікований хірург. Робила ринопластику носа так як у вусі стріляло від дитячої травми ( влитіла носом в дерево) і міняла форму носа. Сама операція пройшла прекрасно, мала ускладнення так як завчасно почались місячні, Генадій Маркович віртуоз своєї справи з 40річним досвідом знайшов рішення
Ірина
Яворський О.М. суперпрофесіонал своєї справи. До своєї роботи відноситься відповідально. Результат бездоганний.
Ірина
Робила блефаропластику. Все супер. Операція була зроблена дуже акуратно. Відновилась за два тижні.
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
5,2
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
5,1
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00