Підтяжка обличчя лазером у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги

Лазерний ліфтинг — це потужне світлове випромінювання, що здійснюється керованою через комп’ютер лазерною установкою. Імпульси сприяють утворенню мікротравм, які миттєво заживають, що забезпечує швидке відновлення шкіри.

Підготовчі процедури

Шкіру потрібно очистити від бруду, мертвих клітин та поту. Наносять охолоджувальний крем або гель. Таким чином шкіра легше піддається лазерному впливу та швидше відновлюється.

Лазерна підтяжка обличчя

Найефективніші різновиди ліфтингу — неаблятивний та фракційний. Суть першого — термічна дія на середній шар шкіри. Утворюються багаті на білок клітини, швидкість регенерації яких практично дорівнює аналогічному показнику молодого організму.

Клітинам потрібно відновитись, виробити еластин та колаген. Тому перші результати помітні через 2 тижнів, а остаточні — протягом 2-3 місяців.

Тривалість курсу — 4 місяці. Інтервал між сеансами — близько 30 днів. Процедура триває 0,5-1,5 год.

Фракційний ліфтинг — термічні мікропошкодження клітин верхнього шару шкіри, на місці яких утворюються нові. Ефект помітний відразу, оскільки частково руйнується епідерміс, а не дерма. Упродовж 6 днів оброблена ділянка червоніє.

Щоб отримати стійкий ефект, потрібно пройти курс із 2-3 процедур. Інтервал між ними — 1-1,5 місяці. Результат — усунення серйозних розтягнень, глибоких зморшок та рубців.

Показання та протипоказання

Показання:

• зморшки;
  • рубці;
  • пігментні плями;
  • сліди від акне;
  • розтягнення;
  • нездоровий колір обличчя.

Протипоказання:

• онкологічні проблеми;
  • тріщини та рани;
  • запальні процеси шкіри обличчя;
  • загострення герпесу;
  • вагітність та лактація;
  • темне забарвлення шкіри;
  • неповноліття.

Наслідки

Упродовж 2 тижнів реабілітаційного періоду варто наносити сонцезахисні засоби. Протягом 2-3 діб спостерігається почервоніння та набряклість.

Результати лазерної підтяжки обличчя:

• омолодження;
  • підтяжка шкіри;
  • чіткі обриси обличчя;
  • відсутність мелазмів та пігментних плям;
  • усунення зморшок, розтягнень та дефектів.
Знайдена 1 клініка

Уляна
Генадій Маркович Каліка перевершив мої сподівання ,яким має бути висококваліфікований хірург. Робила ринопластику носа так як у вусі стріляло від дитячої травми ( влитіла носом в дерево) і міняла форму носа. Сама операція пройшла прекрасно, мала ускладнення так як завчасно почались місячні, Генадій Маркович віртуоз своєї справи з 40річним досвідом знайшов рішення
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник. Без перебільшення. Мій випадок - далеко не з простих: травма носа 15-тирічної давності, викривлення носової перегородки, перелом переносиці, неестетичний вигляд, давні рубці.... і т.д. і т.п. Але Геннадій Маркович - професіонал своєї справи: дуже уважний, щирий, добрий... і що важливо в такий момент, вміє налаштувати на позитив. Прекрасно розуміє своїх пацієнтів, підтримує, переживає разом з ними цей важливий і складний момент. Я щаслива, що потрапила саме до нього. Зараз проходить період моєї реабілітації. Я вже задоволена своїм носиком.Впевнена, що все під контролем, а значить, результат буде відмінним. Щире спасибі ВАМ, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00