Блефаропластика повік лазером у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги

Блефаропластика повік лазером — це хірургічне втручання задля корекції зовнішнього вигляду верхніх і нижніх повік. Ця процедура дозволяє позбутися звисаючих складок та зморшок. Зазвичай, пластику здійснюють після 40 років — після вікової деформації. У цей період шкіра та м’язові волокна втрачають свою пружність та еластичність, що знижує загальний тонус.

Підготовчі процедури

Особлива підготовка відсутня. Однак слід проконсультуватися з лікарем, щоб упевнився у відсутності протипоказань. Також необхідно обговорити питання щодо анестезії.

Блефаропластика повік лазером

Маніпуляцію можуть здійснювати як під загальним, так і під місцевим наркозом. Звисаючи шкіру над повіками видаляють лазером, що автоматично підтягує шкіру. Після накладання швів, лікар кладе на повіки стерильну пов’язку. Завдяки використанню лазерної технології відразу ж зупиняється кровотеча (лазер «запаює» судини). Пластику виконують таким чином, що надрізи роблять у місцях природних складок верхніх повік: після загоєння вони непомітні. При лазерній блефаропластиці нижніх повік операцію проводять із внутрішньої частини, слизової. Унаслідок цього на шкірі не залишається рубців. Перебіг процедури займає від 1 до 2 годин.

Показання та протипоказання

Передумови до проведення операції:

• корекція розрізу чи форми очей;
  • звисаюча шкірна складка над верхньою повікою;
  • надмірне скупчення шкіри під очима у вигляді «кіл»;
  • вроджені чи набуті дефекти повік;
  • підтяжка «гусячих лапок»;
  • опущення куточків ока, що змінює вираз обличчя.

Протипоказання до проведення пластики:

• гострі хронічні інфекційні захворювання, у тому числі й очей;
  • цукровий діабет та хвороби, що впливають на згортуваність крові;
  • вагітність та період лактації;
  • садна, подряпини, гематоми.

Наслідки

Результати після успішної пластики:

• позбавлення зайвої нависаючої шкіри над або під очима, зморшок;
  • відновлення пружності дерми;
  • обличчя молодшає відразу на декілька років.
Знайдена 1 клініка

Ірина
Яворський О.М. суперпрофесіонал своєї справи. До своєї роботи відноситься відповідально. Результат бездоганний.
Ірина
Робила блефаропластику. Все супер. Операція була зроблена дуже акуратно. Відновилась за два тижні.
Низький поклін Яворському Олександру, два роки назад робила мамопластику , навіть не можу описати ... наскільки хороший лікар , я вдячна богу , що мені зустрівся такий лікар на моєму шляху.
Ліана
Майже 2 роки назад збільшувала груди у Яворського Олександра , як на мій погляд це найкращий лікар який може бути у Львові, рекомендую усім .
5,2
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.