Пластична операція по збільшенню грудей у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги

Пластична операція зі збільшення грудей ― це один із різновидів відновлювальних (естетичних) хірургічних втручань. Може виконуватися з використанням грудних імплантів (ендопротезування молочних залоз), що є найбільш популярним варіантом, або власної жирової тканини (ліпофілінг).

Підготовчі процедури

Перед операцією доведеться здати кілька видів аналізів і пройти низку обстежень, які призначить хірург. Також слід відмовитися від нікотину та алкоголю мінімум за 2 тижні.

Пластична операція зі збільшення грудей

Проводиться різними шляхами.

1. Пахвинний. Створює ідеальні умови для контрольованої імплантації ендопротеза і дозволяє домогтися чудового естетичного результату. Шрам може бути помітний тільки при погляді збоку, якщо жінка підніме вгору руки. Головний недолік аксилярного доступу ― висока травматичність, що може ускладнювати перебіг післяопераційного періоду.
  2. Підгрудний. Забезпечує ідеальний доступ до імплантаційних кишень і дозволяє виконати якісну установку ендопротеза під залізисту тканину або під грудний м'яз. Оскільки післяопераційний шрам буде перебувати в природній складці під молочною залозою, помітити його буде вкрай складно.
  3. Ареолярний. Найбільш складний із технічної точки зору і вимагає майстерності хірурга. Розріз у ділянці сосково-ареолярного комплексу не залишає видимих шрамів і дозволяє одночасно зі збільшенням об’єму грудей провести корекцію форми й розташування соска. Недолік ― утруднений доступ до фізіологічних кишень, ризик пошкодження проток молочної залози, що може негативно позначитися на подальшій лактації.

Показання та протипоказання

У більшості випадків пластику виконують в естетичних цілях, наприклад, при явній асиметрії грудей, маленькому розмірі грудей чи зменшенні грудей у зв'язку з різким скиданням ваги.

Протипоказано при:

• інфекційних та хронічних захворюваннях;
  • онкології;
  • вагітності й лактації;
  • віці до 18 років;
  • психологічній нестабільності;
  • цукровому діабеті;
  • запальних процесах;
  • шкірних захворюваннях.

Наслідки

Мамопластика може викликати такі ускладнення:

• гематома;
  • серома;
  • інфікування;
  • розбіжність країв рани;
  • зміщення протеза;
  • порушення чутливості соска;
  • розрив протеза;
  • утруднення виявлення пухлини або раку грудей;
  • капсульна контрактура.
Знайдено 3 клініки

Григорій
Дуже хороша клініка. Проводилась ліпосакція. Декілька днів перебував у комфортній палаті. Дуже хороший персонал. Фахівці! Особлива подяка хірургу Андрію Богдановичу Різнику. Прекрасний мотиватор. Я буквально почав нове життя
Ірина
Яворський О.М. суперпрофесіонал своєї справи. До своєї роботи відноситься відповідально. Результат бездоганний.
Ірина
Робила блефаропластику. Все супер. Операція була зроблена дуже акуратно. Відновилась за два тижні.
Марія
Дуже хороший лікар. Лікуємось усією сім'єю багато років.
06 ноября '19 г.
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів. Приймає лікар: Різник Андрій Богданович
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
5,2
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
5,1
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00