Нижня блефаропластика у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги

Нижня блефалопластика — це хірургічне усунення зайвих жирових утворень та шкірних складок у зоні нижніх повік. Триває декілька годин, застосовується місцева анестезія. Усуваються зморшки та мішки під очима.

Шкіра біля очей ніжна, вразлива та тонка. Оскільки жировий прошарок відсутній, зморшки з’являються у ранньому віці. Результат процедури — омолоджуючий ефект.

Підготовчі процедури

Перед нижньою блефалопластикою:

• пройти кардіограму;
  • здати призначені лікарем аналізи;
  • не курити впродовж 3 тижнів;
  • вилікувати інфекційні захворювання;
  • не приймати ліки, що впливають на стан крові.

Нижня блефалопластика

Лікар вводить пацієнту місцеву анестезію. Здійснює розрізи під лінією вій, оскільки там розташована найтонша шкіра. Відокремлює останню від жирової тканини та видаляє зайві клітини. Накладає косметичні шви.

Якщо у пацієнта немає надлишків шкіри, а лише жирові тканини, застосовується транскон’юнктивна блефалопластика. Зайві клітини усуваються через прокол у нижній повіці. Плюси методу: короткий період відновлення, відсутність змін міміки, розрізу та форми очей.

Щоб мінімізувати травми шкіряного покриву біля очей, застосовують внутрішньоротову блефалопластику. Лікар відшаровує жирові тканини через рот та рівномірно розподіляє жирову тканину. Операція інноваційна, тому виконується обмеженою кількістю фахівців.

Показання та протипоказання

Показання:

• зморшки;
  • обвисла шкіра;
  • глибокі зморшки або опускання куточків очей;
  • жирові мішки;
  • зміна форми або розрізу очей.

Протипоказання:

• сухість очей;
  • підвищення внутрішньоочного або артеріального тиску;
  • хвороби серцево-судинної системи;
  • порушення у роботі щитоподібної залози;
  • проблеми із згортанням крові;
  • цукровий діабет;
  • онкологічні проблеми.

Наслідки

Після нижньої блефалопластики не варто перенапружувати очі. Наявні набряки та синяки під очима. Упродовж першого тижня спостерігається сльозотеча та підвищена чутливість. Шви знімають протягом 4-5 днів. До повноцінної роботи можна повернутись через тиждень.

Результат — омолоджуючий ефект упродовж кількох років.

Можливі такі ускладнення:

• занесення інфекції;
  • сухість очей;
  • кровотечі;
  • неможливість повністю зімкнути очі.
Знайдено 2 клініки

Iryna
Щиро вдячна лікарю Кононихіну за прекрасну, професійну, ідеальну роботу, Ідеальний результат І я просто щаслива і рада. Клініка.. Віднова Рекомендую!) все на вищому рівні Лікар, медперсонал тільки один позитив, добрі привітливі і палати также на вищому рівні і попоїсти Чесно скажу я думала так лиш в кіно буває) все добре для людей) Але ні) це реально, я Рекомендую клініку Віднова...
Уляна
Генадій Маркович Каліка перевершив мої сподівання ,яким має бути висококваліфікований хірург. Робила ринопластику носа так як у вусі стріляло від дитячої травми ( влитіла носом в дерево) і міняла форму носа. Сама операція пройшла прекрасно, мала ускладнення так як завчасно почались місячні, Генадій Маркович віртуоз своєї справи з 40річним досвідом знайшов рішення
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10
р.Франківський
Vidnova Clinic — мережа сучасних медичних клінік, що спеціалізується на таких напрямках: пластична хірургія, стоматологія, лазерна, ін'єкційна, апаратна косметологія. Місія Vidnova Clinic — ми творимо гармонію тіла, привабливої зовнішності та здорової усмішки. Ми пропонуємо комплексний підхід до здоров'я та краси. Vidnova Clinic — клініка, яку знають та рекомендують друзям, колегам, знайомим. Приймає лікар: Кононихін Іван Вадимович
  • Нижня блефаропластика (зміна форм)
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00