Блефаропластика лазером у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги

Блефаропластика лазером — це процедура, яка дозволяє без розрізів і швів прибрати зайву шкіру навколо очей, жирові грижі, зморшки, а також забезпечує ліфтинг-ефект. Лазерна блефаропластика дозволяє позбутися вказаних проблем і заново знайти молодість і красу.

Підготовчі процедури

З огляду на значний список протипоказань, перед проведенням сеансу лікар повинен виконати комплексне обстеження. Він вивчає амбулаторну картку пацієнта та призначає клінічне дослідження крові, аналіз сечі, УЗД щитоподібної залози, ЕКГ.

Процедура проводиться із застосуванням місцевої анестезії чи анестезуючого крему. Якщо потрібна тривала операція, яка зачіпає великі ділянки шкіри, анестезіолог може застосувати загальний наркоз.

Блефаропластика лазером

Лазерна методика проста і не займає багато часу, її можна проводити практично відразу після обстеження. За кілька годин до відвідування процедурного кабінету не рекомендується приймати їжу. Варто заздалегідь поставити лікаря до відома про прийом медикаментів, оскільки деякі з них можуть викликати ускладнення при взаємодії з анестезуючу речовиною. Спочатку хірург робить маркером розмітку навколо очей. Потім за допомогою лазера видаляє мікрозони старої шкіри.

Показання та протипоказання

Блефаропластику застосовують у таких випадках:

• мімічні зморшки;
  • надлишкова шкіра на верхніх повіках;
  • жирові грижі;
  • вроджені аномалії;
  • бажання змінити розріз і форму очей.
  • Процедура має протипоказання, серед яких:
  • порушення згортання крові;
  • важка стадія цукрового діабету в анамнезі;
  • хвороби серця;
  • онкологічні хвороби;
  • запальні процеси в організмі;
  • хронічні або інфекційні захворювання в стадії загострення.

Наслідки

Період реабілітації становить 3-4 дні, а повне відновлення — впродовж місяця. Перші дні зберігається набряк, почервоніння та больові відчуття, тому лікарі рекомендують приймати знеболюючі препарати. Уже через тиждень можна оцінити ефективність процедури: шкіра підтягнута, зморшки розгладжені, жирові грижі видалені. У результаті лазерної блефаропластики на шкірі пацієнта не залишиться ніяких слідів і шрамів.

Знайдено 3 клініки

Сб
Григорій
Дуже хороша клініка. Проводилась ліпосакція. Декілька днів перебував у комфортній палаті. Дуже хороший персонал. Фахівці! Особлива подяка хірургу Андрію Богдановичу Різнику. Прекрасний мотиватор. Я буквально почав нове життя
Iryna
Щиро вдячна лікарю Кононихіну за прекрасну, професійну, ідеальну роботу, Ідеальний результат І я просто щаслива і рада. Клініка.. Віднова Рекомендую!) все на вищому рівні Лікар, медперсонал тільки один позитив, добрі привітливі і палати также на вищому рівні і попоїсти Чесно скажу я думала так лиш в кіно буває) все добре для людей) Але ні) це реально, я Рекомендую клініку Віднова...
Марія
Дуже хороший лікар. Лікуємось усією сім'єю багато років.
Оперировали дочь у Калики. Отопластику делали. Доктор супер. Всё прошло хорошо. Результат супер. Правда, интерьер в клинике желает лучшего.
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10
р.Франківський
Vidnova Clinic — мережа сучасних медичних клінік, що спеціалізується на таких напрямках: пластична хірургія, стоматологія, лазерна, ін'єкційна, апаратна косметологія. Місія Vidnova Clinic — ми творимо гармонію тіла, привабливої зовнішності та здорової усмішки. Ми пропонуємо комплексний підхід до здоров'я та краси. Vidnova Clinic — клініка, яку знають та рекомендують друзям, колегам, знайомим.
  • Кругова блефаропластика
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00