Сімейні лікарі в Чернівцях

Уляна
Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Павел
Хороший лікар, дуже сподобалася. Уважна, дуже багато питань задавала, володіє свіжою інформацією у своїй сфері. Спеціаліст зацікавлена у вирішенні проблеми пацієнта. Була у багатьох лікарів, але Наталія Валеріївна - найкраща!
08 лютого '20 г.
11.04.2017
Відмінний лікар. Наталію Валеріївну знаю давно, дуже швидко поставила правильний діагноз. Уважно поставилася до мого прохання, врахувала всі мої побажання. Лікування ефективно діє. Усім повністю задоволена, прийду ще! Рекомендую!
11 лютого '20 г.
Максим
Кирилюк Оксана Михайловна наш семейный врач. А еще у нее наблюдается много наших друзей по рекомендации. Мы все очень довольны. Она грамотная, внимательная, не любит назначать много лекарств и перестраховываться, если в чем-то не уверенна, как другие доктора.
07 березеня '19 г.
Сімейний лікар, Терапевт
21 рік досвіду
Оксана Михайлівна спеціалізується в області терапії та сімейної медицини. Лікує захворювання органів травлення, сечовидільної системи, органів дихання, серцево-судинної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань у дорослих та дітей. Здійснює консультативний прийом в клініці виїжджає додому до пацієнтів. Складає індивідуальні календарі щеплень. Консультує з питань правильного харчування та вакцинації. Лікує ГРВІ, грип, пневмонію, бронхіт, хронічний тонзиліт, шкірні висипання, аритмію, анемію та гастрит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Чернівці вул. Рівненська, 5 А