Семейные врачи Броваров

Ігор
Ніколи не полюбляв походи до лікарів. Всі ці безкінечні черги, хамовитий медичний персонал, не полюбляю я такого. Але одного разу мені все ж таки довелося відвідати сімейного лікаря, не тільки щоб скласти декларацію, але і щоб вирішити невеличку проблему з моїм здоров'ям. Був приємно здивований ввічливістю та професіоналізмом лікаря! Уважно вислухала, та призначила лікування, звичайно після обстеження. Рекомендую!
Врач общей практики, семейный врач
Врач предоставляет услуги общего спектра, с включением классического осмотра и диагностики. Лечит ОРВИ, ОРЗ, грипп, нарушения со стороны органов ЖКТ, центральной нервной системы и сердечно-сосудистой системы. Направляет на проведение лабораторной и инструментальной диагностики.
Ігор