Пластика живота абдомінопластика у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Абдоминопластика удаление жирового фартука передней брюшной стенки 23411 грн

Пластика живота (абдомінопластика) ― це хірургічна операція, мета якої полягає у видаленні надлишків шкіри або підшкірного жиру в ділянці живота, а також підтягування черевних м'язів. Завдяки проведеній операції у пацієнта помітно зменшується виступаючий та обвислий живіт.

Підготовчі процедури

Проводять лабораторні дослідження (клінічні аналізи крові та сечі, аналіз крові на рівень вмісту глюкози та електролітів, визначення згортання, групи та резус-фактору, RW, антитіл на віруси гепатиту, ВІЛ-інфекцію), флюорографію та ЕКГ. Варто отримати консультації терапевта та анестезіолога, припинити за 2 тижні до операції куріння, прийом гормональних, нестероїдних протизапальних і крові препаратів, що знижують згортання.

Пластика живота

Ендоскопічна абдомінопластика показана тим, у кого м'язи тільки розслаблені, але за умови гарної пружності й еластичності тканин і відсутності їх птозу. Операція малотравматична, проводиться за допомогою ендоскопічних інструментів із невеликих розрізів і може одночасно поєднуватися з ліпосакцією передньої черевної стінки.

З міні-пластикою, яка менш травматична, ніж класична, можна поєднувати ліпосакцію в ділянці лобка, стегон, бічних поверхонь живота.

Класична пластика показана при наявності птозу III і IV ступенів у поєднанні з діастазом прямих м'язів та грижами.

Показання та протипоказання

Операція показана у випадках:

• розтягування апоневрозу й розбіжності прямих м'язів живота з розтягуванням шкіри;
  • надлишку підшкірної клітковини, яку неможливо усунути іншими методами;
  • наявності грубих післяопераційних шкірних рубців, пахових або післяопераційних гриж;
  • надлишку шкіри, птозу м'яких тканин передньої черевної стінки у вигляді складки в нижніх відділах живота або шкірно-жирового «фартуха», рубцевої атрофії.

Протипоказана при:

• наявності гострих або хронічних захворювань;
  • цукровому діабеті;
  • захворюваннях серця, легень, щитоподібної залози;
  • системних хворобах сполучної тканини;
  • порушеннях згортання крові;
  • нестабільному психоемоційному стані.

Наслідки

Можуть виникнути ускладнення:

• алергія;
  • післяопераційна пневмонія та дихальна недостатність;
  • тромбоемболія легеневих артерій;
  • утворення гематоми, сіроми, їх нагноєння;
  • нагноєння та некроз країв рани;
  • формування грубих рубців.
Знайдено 5 клінік

Сб
Павло
Яринич Ю.В, лікар від бога. Дуже вдячний йому за фахове лікування.Оточуючий мед.персонал, чуйні,чудові люди.
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Ших Олена
Так сталося, що потрібна була кваліфікована медична допомога, гострий флегмонозний калькульозний холецистит. Звернулася до Яринича Юрія Васильовича. Дуже вдячна йому за проведену операцію. Він дуже відповідальний, уважний до своїх пацієнтів хірург. Вміє підтримати, дати повірити, що все буде добре. Це має велике значення для настрою, особливо перед операцією. Досить приємний, чуйний, врівноважений при спілкуванні. Це Лікар високої кваліфікації, якому не страшно довірити своє здоров'я. Дуже вдячна Яриничу В.М., Бекеру О.Я., всьому медичному персоналу за надану вчасно допомогу, і ставлення до своїх пацієнтів. Коли є такі лікарі, є довіра до нашої медецини.
8,5
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00
Львів вул. Замарстинівська, 85 А