Дитячі діагности у Львові (Сихівський)

10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар ультразвукової діагностики, проводить УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, зачеревного простору, молочних залоз, лімфатичної, сечостатевої та кістково-суглобової систем, нейросонографію.
Ольга Семенівна
11 липня '16р.
На УЗД у Пасічник ми з онукою вдруге. Вона приємний, досвідчений діагност, все скаже як є – з в наших випадках не помилялась, тільки хороші враження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Кардіолог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Софія
18 вересня '16р.
Направили сина на діагностику, так і познайомилися з Мар’яною. Сподобалося її професійне ставлення до роботи, увага і доброзичливість, висновок був корисним для подальшого лікування.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Дитячий лікар
Лікар проводить УЗ діагностику внутрішніх органів. Спеціалізується на роботі з дітьми та підлітками.
Вероника
02 березеня '17р.
Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача. Рекомендую.
Записатися на прийом1 онлайн запис
9 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар УЗД, проводить діагностику дітей та дорослих: внутрішніх органів, щитовидної залози, молочних залоз, в гінекології (фолікулометрія), сечостатевої системи, лімфатичної системи, кістково-суглобової системи, нейросонографію.
06 грудня '16р.
Категорично не рекомендую.робили донці узд всіх органів черевноі порожниниу цього лікаря.Температура 39.5 сеча погана,а на узд все добре.Через два дні на іншому узд огляді виявили пієлоктазію нирок!!!!цього неможливо було не побачити,та вона не побачила.
Записатися на прийом1 онлайн запис