Дитячі логопеди у Львові (Сихівський)

Масажист, Логопед
Дитячий лікар
Масажист, проводить сеанси масажу класичного, лікувального, гемолімфодренажного, а також кінезіотерапію, фізичну реабілітацію. Проводить корекцію мови у дітей.
Віолетта
25 лютого '17р.
Дуже раді, що познайомились в цій поліклініці з Папроцькою Оксаною. Дитина в захваті від сеансів масажу у цього спеціаліста, а ми з чоловіком задоволені результатами процедур. Приємно мати справу з професіоналом!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Олена
08 серпня '16р.
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 250 грн.
Невролог
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-невролог вищої категорії, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.
Катя
17 лютого '17р.
Недавно моего сына испугала соседская собака. С тех пор он начал заикаться. Нам рекомендовали обратиться к Попович Оксане Игоревне- специалисту неврологу. Лечение заняло много времени, но результат нас порадовал. Спасибо Вам огромное за помощь.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.