Онуфрійчук Юрій Петрович

34 роки досвіду
лікар вищої категорії
Консультація 250 грн.
Дитячий лікар
Доктор Онуфрийчук Юрий Петрович работает в педиатрии, имеет 33-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию врача входит диагностика и терапия заболеваний пищеварительного тракта, ЛОР-органов, рахита, сердечно-сосудистой, мочеполовой, нервной, эндокринной систем. Консультирует по поводу правильного ухода, вскармливания ребенка, контролирует вакцинацию.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е

Відгуки пацієнтів

31 мая '19р.
Кращого лікаря не знаємо. Знайомі з ним давно. Його роботою дуже задоволені. Щоразу допомагає нашому синочку призначивши ефективне лікування. І, що, не мало важливо-вміє заспокоїти стурбованих батьків. Чуйний, уважний та кваліфікований спеціаліст і просто хороша людина.
18 апреля '19р.
Прекрасний,високласний спеціаліст !Завжди ввічливий, чуйний, уважний,вислухає, порадить, призначить ефективне лікування. Щиро дякую вам,лікарю, за Вашу працю!Нехай вас береже господь, здоров'я вам на многії літа!
18 апреля '19р.
Прекрасна людина ,досвідчений ,висококласний спеціаліст!Людина,яка завжди вислухає, поводить і призначить ефективне лікування.Будьте здорові лікарю,хай вас береже господь!Щиро вдячна за вашу працю!
Валентина
22 июля '18р.
Лікар Онуфрійчук Юрій Петрович найулюбленіший спеціаліст нашої родини. До нього на прийом ходила я, коли була маленька. Тепер воджу своїх дітей. Лікар з перших хвилин спілкування може виявити причину захворювання. Таких спеціалістів дуже мало. Велике спасибі за вам труд!
16 июля '18р.
Лікар Онуфрійчук Юрій Петрович - дуже добрий спеціаліст. Я постійно приходжу до нього на прийом зі своїми дочками. Він завжди знаходить причині іх поганого самопочуття і розповідає що робити. Мені подобається що у своїй практиці лікар використовує щадні методи лікування. Дуже задоволена!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)