Забуй Мария Петровна

Психиатр
Врач второй категории
Врач занимается диагностикой и терапией психических расстройств. Для лечения использует медикаментозную терапию и психотерапевтические беседы. Принимает пациентов с галлюцинациями, попытками суицида, постоянной бессонницей, истерическими припадками. Систематически повышает квалификацию на курсах по специальности.

volodimir.lesckiv
Життя, інколи дуже складна річ. Одного разу, мені було дуже погано, в мене з'явилися нав'язливі думки. Я не знав що робити, як діяти далі. Вся родина дуже за мене переймалася. Мені порадили цього спеціаліста. Вона дуже мені допомогла. Дякую!
Sweet
Цей лікар допомагає вирішити складні життєві проблеми. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Лікар побесідувала зі мною, зрозуміла всю суть моєї проблеми. Зарадила слушними порадами, та призначила препарат для полегшення моїх переживань. Щиро вдячна їй!

• 2008 год, Тернопольский государственный медицинский университет им.И.Я.Горбачевського