Забуй Марія Петрівна

Психіатр
Лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою та терапією психічних розладів. Для лікування використовує медикаментозну терапію і психотерапевтичні бесіди. Приймає пацієнтів з галюцинаціями, спробами суїциду, постійної безсонням, істеричними припадками. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

volodimir.lesckiv
Життя, інколи дуже складна річ. Одного разу, мені було дуже погано, в мене з'явилися нав'язливі думки. Я не знав що робити, як діяти далі. Вся родина дуже за мене переймалася. Мені порадили цього спеціаліста. Вона дуже мені допомогла. Дякую!
Sweet
Цей лікар допомагає вирішити складні життєві проблеми. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Лікар побесідувала зі мною, зрозуміла всю суть моєї проблеми. Зарадила слушними порадами, та призначила препарат для полегшення моїх переживань. Щиро вдячна їй!

• 2008 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського.