Панков Валерий Викторович

Дерматовенеролог, косметолог
Консультация по прайсу - 1190 грн, на період воєнного стану - 890 грн
Проводит первичную консультацию пациентов, комплексную чистку, лазерное лечение кожных заболеваний. Владеет навыками дерматоскопии, трихоскопии.

Катерина
19 января '20г.
Дуже вдячна лікарю! Я залишилася абсолютно задоволена. Лікар компетентний не лише у своїй галузі, а й в суміжних. Надав вичерпну консультацію, та призначив доступне лікування. Я розраховувала що ціна за ліки буде більш суттєвою. Але вони справді допомагають. Рекомендую!

• 2004 - 2010 гг. - Кримский государственный медицинский унивеситет им. С. И. Георгиевского Спецальность: лечебное дело.

• 2013 - 2013 гг. - Донецький национальний медицинский университет им. М. Горького ТУ «Доброякісні і злоякісні пухлини шкіри»
  • 2015 - 2018 гг. - стажировка "Медичні стандарти, протоколи діагностики, профілактики і лікування захворюваннь шкіри" клініка «Зів», г. Цфат (Израиль).

Видеопрезентация