Панков Валерій Вікторович

Дерматовенеролог, косметолог
Консультація по прайсу - 1190 грн, на період воєнного стану - 890 грн
Проводить первинну консультацію пацієнтів, комплексну чистку, лазерне лікування шкірних захворювань. Володіє навичками дерматоскопія, тріхоскопіі.

Катерина
Дуже вдячна лікарю! Я залишилася абсолютно задоволена. Лікар компетентний не лише у своїй галузі, а й в суміжних. Надав вичерпну консультацію, та призначив доступне лікування. Я розраховувала що ціна за ліки буде більш суттєвою. Але вони справді допомагають. Рекомендую!

• 2004 — 2010 р.- Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського. Спеціальність: лікувальна справа.

• 2013 — 2013 р.- Донецький національний медичний університет ім. М. Горького ТУ "Доброякісні і злоякісні пухлини шкіри"
  • 2015 — 2018 р.- стажування "Медичні стандарти, протоколи діагностики, профілактики і лікування захворювань шкіри" клініка "Зів", м. Цфат (Ізраїль).

Відеопрезентація