Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Мельник Богдан Васильевич

Пульмонолог
5 лет опыта
7,00
Консультация 500 грн.
Богдан Васильевич специализируется на диагностике и лечении заболеваний органов дыхания. Лечит бронхит, ОРВИ, пневмонию, грипп, бронхиальную астму, дыхательную недостаточность, интерстициальные изменения, бронхообструктивний синдром, саркоидоз. Доктор владеет всеми современными навыками в сфере пульмонологии.
Записаться на прием

или звоните по телефонам:

Врач работает в клинике:

Отзывы пациентов

Максим
18 июля '18г.
8
Пульмонолог Мельник Богдан Васильович- дуже хороший спеціаліст!Довелося з ним зустрітися , коли трапилася одна історія, не дуже приємна для меге.Після декількох тижнів безрезультатного лікування постійного кашлю та високої температури, отримав направлення на консультацію до пульмонолога.Зробили знімок ,і лікар побачив затемнення в верхній долі лівої легені.Зразу запідозрив щось неладне.Зробили ще кілька тестів і аналізів і підтвердився діагноз туберкульоз.Пройшовши довгий і складний шлях лікування, хочу подякувати цьому лікареві за розуміння,допомогу і підтримку.
Сергій
24 июня '18г.
8
Не зважаючи на свій незначний стаж роботи лікар пульмонолог Богдан Впсильович Мельний проявив себе досить високопрофесійно. Пройшов зі мною всі єтапи лікування мого захворювання.Не давав мені здатися і припинити лікування .Зараз вже я знаходжуся на стадії реабілітації і велика заслуга цього лікаря , що він допоміг мені в подоланні найгіршого та найтяжчого періоду в житті
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)

Информация о враче

Образование

  • 2015 г. — Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, доктор (пульмонолог).