Мельник Богдан Васильович

Пульмонолог
Богдан Васильович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів дихання. Лікує бронхіт, ГРВІ, пневмонію, грип, бронхіальну астму, дихальну недостатність, інтерстиціальні зміни, бронхообструктивний синдром, саркоїдоз. Доктор володіє всіма сучасними навичками в сфері пульмонології.

Максим
Пульмонолог Мельник Богдан Васильович- дуже хороший спеціаліст!Довелося з ним зустрітися , коли трапилася одна історія, не дуже приємна для меге.Після декількох тижнів безрезультатного лікування постійного кашлю та високої температури, отримав направлення на консультацію до пульмонолога.Зробили знімок ,і лікар побачив затемнення в верхній долі лівої легені.Зразу запідозрив щось неладне.Зробили ще кілька тестів і аналізів і підтвердився діагноз туберкульоз.Пройшовши довгий і складний шлях лікування, хочу подякувати цьому лікареві за розуміння,допомогу і підтримку.
Сергій
Не зважаючи на свій незначний стаж роботи лікар пульмонолог Богдан Впсильович Мельний проявив себе досить високопрофесійно. Пройшов зі мною всі єтапи лікування мого захворювання.Не давав мені здатися і припинити лікування .Зараз вже я знаходжуся на стадії реабілітації і велика заслуга цього лікаря , що він допоміг мені в подоланні найгіршого та найтяжчого періоду в житті
Ірина
Богдан Васильович Мельник - компетентний лікар, здатний виявити причини хвороби, побудувати грамотну схему лікування, враховуючи вік та індивідуальні особливості пацієнта. Дуже вдячна долі за можливість спілкування з Богданом Висильовичем, який в буквальному розуміння поставив мене на ноги. Дякуючи йому, можу ходити, стрибати , бігати. Дякую за подарене мені ЩАСТЯ ДИХАТИ!

• 2015 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, лікар (пульмонолог).