Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Кравченко Ольга Валерьевна

Проктолог
19 лет опыта
7,60
Консультация 490 грн.
Врач проктолог. Оказывает услуги по лечению геморроя, анальных трещин, заболеваний прямой кишки. Окончила Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца.
Записаться на прием

или звоните по телефонам:

Отзывы пациентов

Оля
23 марта '17г.
1
КРАВЧЕНКО ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА проявила себе, як дуже не кваліфікований спеціаліст, з вираженим звферхнім ставленням до пацієнтів, особливо в післяопераційний період. Вона проводила операцію під загальним наркозом, як проктолог-хірург, мені у вересні 2016. В післяопераційний період курс лікування був не професійним, оскільки було назначено лише ванночки, мазі тощо, тобто ніяких антибіотиків або протизапальних препаратів назначено не було. В результаті чого, за 2 тижні почався сильний запальний процес та шви частково порозходились. При консультації лікар запевняла мене, що все дуже добре, проте назначила курс антибіотиків та ванночок з протизапальними препаратами. Цей період був жахливим, оскільки на попередній консультації Ольга Валеріївна запевняла мене, що все буде як в новонародженого вже за місяць. Після ряду ще таких відвідувань, я звернулась до іншого лікаря проктолога цієї ж клініки. Побачивши результат старань горе хірурга Кравченко, назвав це вишиванкою. Він назначив повторно операцію, яка була проведена дуже успішно лише під місцевим наркозом. Вже за 2 тижні після операції, я відчула себе повноцінною людиною, та процес загоєння був дуже прогресивним, за що йому дуже велике дякую! Також поспілкувавшись з деякими пацієнтами Ольги Валеріївни, які в цей період також проходили в неї лікування, стало зрозуміло, що я не одна з таким негативним результатом операції!!! Окфорд Медікал зажди асоціювався у мене з вищого рівня професіоналізмом та сервісом, з бездоганною репутацією, проте через недбалість таких лікарів, як Кравченко, та недостатній рівень контролю за якістю обслуговування з боку адміністрації клініки, такі випадки далеко є непоодинокими.
Наталия
12 января '17г.
7
Здравствуйте! Напишите,пожалуйста,кто был у Кравченко по вопросу оперативного вмешательства по лечению ан. трещины? Лечение успешно? Так как не знаю стоит ли обращаться к ней. Спасибо.
Евгений
01 октября '16г.
8
Проходил курс лечения. Замечательный доктор. Провела осмотр, сделала назначение. Лечение помогло, а это самое главное.
Анастасия
28 июля '16г.
10
Долго боялась идти к врачу. Теперь жалею, что не сделала этого раньше. Ольга Васильевна оказалась прекрасным специалистом и чутким человеком.
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)

Информация о враче

Образование

  • 2001г. - закончила Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца;
  • 2001 по 2003г.г. - интернатура на базе Киевской медицинской академии последипломного образования им. Шупика, специальность - общая хирургия;
  • 2003 по 2005г.г. - клиническая ординатура на базе Киевской медицинской академии им. Шупика;