Кравченко Ольга Валеріївна

Проктолог
Лікар проктолог. Надає послуги з лікування геморою, анальних тріщин, захворювань прямої кишки. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.

Оля
КРАВЧЕНКО ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА проявила себе, як дуже не кваліфікований спеціаліст, з вираженим звферхнім ставленням до пацієнтів, особливо в післяопераційний період. Вона проводила операцію під загальним наркозом, як проктолог-хірург, мені у вересні 2016. В післяопераційний період курс лікування був не професійним, оскільки було назначено лише ванночки, мазі тощо, тобто ніяких антибіотиків або протизапальних препаратів назначено не було. В результаті чого, за 2 тижні почався сильний запальний процес та шви частково порозходились. При консультації лікар запевняла мене, що все дуже добре, проте назначила курс антибіотиків та ванночок з протизапальними препаратами. Цей період був жахливим, оскільки на попередній консультації Ольга Валеріївна запевняла мене, що все буде як в новонародженого вже за місяць. Після ряду ще таких відвідувань, я звернулась до іншого лікаря проктолога цієї ж клініки. Побачивши результат старань горе хірурга Кравченко, назвав це вишиванкою. Він назначив повторно операцію, яка була проведена дуже успішно лише під місцевим наркозом. Вже за 2 тижні після операції, я відчула себе повноцінною людиною, та процес загоєння був дуже прогресивним, за що йому дуже велике дякую! Також поспілкувавшись з деякими пацієнтами Ольги Валеріївни, які в цей період також проходили в неї лікування, стало зрозуміло, що я не одна з таким негативним результатом операції!!! Окфорд Медікал зажди асоціювався у мене з вищого рівня професіоналізмом та сервісом, з бездоганною репутацією, проте через недбалість таких лікарів, як Кравченко, та недостатній рівень контролю за якістю обслуговування з боку адміністрації клініки, такі випадки далеко є непоодинокими.
Наталия
Здравствуйте! Напишите,пожалуйста,кто был у Кравченко по вопросу оперативного вмешательства по лечению ан. трещины? Лечение успешно? Так как не знаю стоит ли обращаться к ней. Спасибо.
Евгений
Проходил курс лечения. Замечательный доктор. Провела осмотр, сделала назначение. Лечение помогло, а это самое главное.
Анастасия
Долго боялась идти к врачу. Теперь жалею, что не сделала этого раньше. Ольга Васильевна оказалась прекрасным специалистом и чутким человеком.

• 2001 р. — закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2001-2003 рр. — інтернатура на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю - загальна хірургія;
  • 2003-2005 рp. — Клінічна ординатура на базі Київської медичної академії ім. П. Л. Шупика.

Лікар-проктолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • огляд і вивчення анамнезу;
  • аноскопія;
  • ректороманоскопия;
  • призначення і корекція схеми лікування.

Лікар-проктолог займається лікуванням захворювань

• аноректальний свищ;
  • геморой;
  • поліп анального каналу;
  • поліп прямої кишки;
  • проктит;
  • тріщина заднього проходу.