Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кошмеринська Аліна Миколаївна

Онколог
13 років досвіду
7,98
Лікар Кошмеринскька Аліна Миколаївна спеціалізується в області онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з новоутвореннями доброякісного та злоякісного характеру. Лікар займається лікуванням пухлинної патології внутрішніх органів та систем організму. Спеціалізується на взятті онкомаркерів для швидкої діагностики пухлинного захворювання. Також займається визначенням та проведенням ефективної хіміотерапії.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район

Відгуки пацієнтів

Ольга
10 травня '18р.
отличный специалист, умная,внимательная,корректная... спасибо вам огромное
9
Тетяна
02 грудня '17р.
Дуже добрі спогади залишились після відвідування лікаря Аліни Миколаївни. Коли ти не в собі при захворюванні, вона з тобою як з дитиною. Дуже приємна при спілкуванні. Уважна і обережна при обстеженні. Дуже добре прооперувала. Дякую.
10
Олеся
09 лютого '17р.
С большим уважением отношусь к работе Врача-онколога Кошмеринской Алины Николаевны. Во время проведения диагностики на раннем этапе распознала страшную болезнь. Курс на правильное лечение и последующее выздоровление был взят с ее легкой руки и доброго сердца. Вы лучшая.
9
Виктория
19 вересня '16р.
Благодарю за быструю и точную постановку диагноза.
9
Ольга
17 вересня '16р.
З Аліною Миколаївною мені довелося пройти довгий шлях від першої консультації і операції до реабілітаційного періоду. Тепер у неї спостерыгаюсь. Хороший онколог - я їй повністю довіряю.
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)