Кошмеринська Аліна Миколаївна

Онколог
Лікар Кошмеринскька Аліна Миколаївна спеціалізується в області онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з новоутвореннями доброякісного та злоякісного характеру. Лікар займається лікуванням пухлинної патології внутрішніх органів та систем організму. Спеціалізується на взятті онкомаркерів для швидкої діагностики пухлинного захворювання. Також займається визначенням та проведенням ефективної хіміотерапії.

10 травня '18р.
отличный специалист, умная,внимательная,корректная... спасибо вам огромное
Тетяна
Дуже добрі спогади залишились після відвідування лікаря Аліни Миколаївни. Коли ти не в собі при захворюванні, вона з тобою як з дитиною. Дуже приємна при спілкуванні. Уважна і обережна при обстеженні. Дуже добре прооперувала. Дякую.
Олеся
С большим уважением отношусь к работе Врача-онколога Кошмеринской Алины Николаевны. Во время проведения диагностики на раннем этапе распознала страшную болезнь. Курс на правильное лечение и последующее выздоровление был взят с ее легкой руки и доброго сердца. Вы лучшая.
Благодарю за быструю и точную постановку диагноза.
З Аліною Миколаївною мені довелося пройти довгий шлях від першої консультації і операції до реабілітаційного періоду. Тепер у неї спостерыгаюсь. Хороший онколог - я їй повністю довіряю.
Наталія
Дуже дякую Аліні Миколаївні за лікування кісти перед вагітністю. Дякую за увагу, підтримку, розуміння. Вона лікувала мене всіма можливими способами і лікування пішло на користь, після того я народила дитину і кіста вийшла під час родів. А перед цим, обійшла декілька лікарів, які говорили мені швидко видаляти її , а діток на той час ще не було . А Аліна Миколаївна переконала мене , що усе буде добре , усе мине так і сталося. В моїх очах вона найкраща
Юлия Дедух
Алина Николаевна это человек с большой буквы дай вам бог здоровья и много лет жизни.это не врач а бог.Спасибо вам огромное за теплоту души за внимаение и за ваши золотые руки.
Тетяна
Дуже вдячна Аліні Миколаївні,під час вагітності знайшли кістау вона мене заспокоїла.Сказала що вона зникне і з часом до кінця вагітності вона дійсно зникла.Дякую ВЕЛИКЕ.Но є ще одне питання пройшло 2 роки в мене знову знайшли кісту яєчника розміром 5.3×3.6.Здала онкомаркєри вони в нормі,підскажіть що краще зробити і до кого звернутися???