Корицька Ірина Володимирівна

Алерголог
28 років досвіду
Консультація 180 грн.
Лікар Корицька Ірина Володимирівна спеціалізується у галузі алергології, доцент, к.м.н. Надає консультації з діагностування та лікування алергічного риніту, атопічного дерматиту, кропив’янки та інших алергічних реакцій. З метою виявлення причини виникнення алергії лікар проводить алергопроби (алергологічні панелі).
Записатися на прийом
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Лікар працює в клініці:
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а

Відгуки пацієнтів

14 грудня '17р.
Ірина Володимирівна лікар від Бога. Вилікувала мого сина від бронхіальної астми 16 років назад, після того ми звертались з багатьма проблемами до неї і завжди отримували підтримку і пораду. Ми дуже вдячні Вам за те, що Ви є. Дай Вам Бог здоров"я.
Каминская Алла Владимировна
25 вересня '17р.
Ирина Владимировна 17 лет назад вылечила моего сына.Назначивши курс лечения который отвергали все местные врачи Ирина Владимировна вылечила моего трехлетнего ребёнка от бронхиальной астмы. После курса лечения назначенного Ириной Владимировной мы забыли про эту страшную болезнь. Низкий поклон Вам Ирина Владимировна
04 лютого '17р.
Сдавала аллергопробы у доктора Корицкой Ирины Владимировны. У меня на коже появились высыпания непонятного характера.Врач диагностировал крапивницу. Предложил эффективные препараты. Результатом довольна.
07 листопада '16р.
Ірина Володимирівна не тільки першокласний алерголог, а й чудова людина. Завжди вислухає пацієнта і заспокоїть в скрутну хвилину. Призначений їй курс лікування буквально привів мене до тями, відчуваю себе відмінно!
Альбина
02 жовтня '16р.
Всей семьей пользуемся услугами доктора, очень довольны.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1988 р. – Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.