Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Чирка Ольга Вікторівна

Алерголог
8,00
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Чирка Ольга Вікторівна спеціалізується в галузі алергології. Займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань різної етіології. Проводить алергопроби з подальшим лікуванням алергічного риніту, дерматиту, кашлю тощо.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Юрий Леонідович
13 марта '18р.
Прекрасний лікар. Справжній професіонал. Чуйна та добра людина, що вміє найти підхід до дітей.
10
Людмила
03 февраля '18р.
З 4 місяців наш син страждає на алергію (атопічний дематит)Ми звернулись до Ольги Вікторівни Чирки,дякувати їй наш син спокійно почав спати,пройшов сильний зуд та свербіж.Вона дуже нам допомогла за що їй велике дякуємо! Вона чудовий спеціаліст всім раджу!
10
Людмила
17 ноября '17р.
Ми довго шукали алерголога по Україні. І почитавши безліч відгуків, зупинили свій вибір на Ользі Вікторівній. Ми живемо у Волинській області і добиратися до Вінниці нам трохи далеко та воно того варте!!! Ольга Вікторівна прекрасний спеціалізований лікар, який знає свою справу на 100%. Це лікар, який справді хоче допомогти нашій дитині вилікуватися, який переживає разом з нами. Лікар, який завжди на зв'язку, все терпеливо пояснює. Дякуємо Вам, Ольга Вікторівна, приємно, що у нас є такі справжні лікарі.
10
Андрій
18 августа '17р.
Найкращий дитячий аллерголог у Вінниці.
10
Максим
15 августа '16р.
Благодарю за полезную консультацию.
10
Віктория
03 июля '16р.
Ольга Вікторівна відмінний фахівець і просто душевна людина! Уважна, пам'ятає історію лікування, дійсно переживає за пацієнтів, контролює виконання лікувальних процедур. Спасибі за допомогу!
7
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)