Атаманчук Ярослав Ігорович

Онколог, Мамолог
ЛікарАтаманчук Ярослав Ігорович спеціалізується на питаннях що стосуються онкології та мамології. Займається дослідженнями та обстеженням пацієнтів на предмет наявності онкомаркерів раку. Крім того, встановлює наявність доброякісних і злоякісних новоутворень, в тому числі кісти. Проводить діагностику та лікування маститів.

Микола
Атаманчук Ярослав Ігорович - це лікар з великої літери, і дійсно від бога. Душевний, щира людина. Намагається всіх підтримати, допомогти з професійної точки. Він мене врятував від операції і синові допоміг. Просто з величезною літери професіонал. Величезне вам, Ярославе Ігоровичу, людське спасибі!
Мирослава К.
Лікар від Бога! Людяний і великий професіонал своєї справи. Багато років тому вилікував мене. А в 2018 році Ярослав Ігорович допоміг моїй вмираючої від раку мамі. Хоча врятувати її не змогли. Я вдячна Вам і всьому вашому відділенню. Низький вам уклін.

• 2012 р. - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2016 р. - інтернатура.

Курси

• 2016 р. - діагностика і лікування злоякісних пухлин.