Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Куранов Юрий Юрьевич

Онкоуролог, Уролог, Онкохирург
22 года опыта
врач высшей категории
кандидат медицинских наук
9,05
Консультация 500 грн.
Доктор Куранов Юрий Юрьевич – уролог. Опыт работы 20 лет. Специализируется на заболеваниях мочеполовой системы. Диагностирует и лечит доброкачественные и злокачественные новообразования. Специализируется в области онкохирургии. Врач высшей категории принимает пациентов в консультативном режиме.
Записаться на прием

или звоните по телефонам:

Врач работает в клинике:

Киев ул. Петрицкого, 17 (ЖК "Видпочинок") м.Святошин14 10 м.Житомирская18 6

Отзывы пациентов

Федір
10 июля '18г.
10
Працював усе життя на заводі, заробив собі сечокам'яну хворобу. Лікувася як і всі, коли заболить. В той неблагополучний день вийшов камінь і закрив вихід для сечі із сечового міхура, чекати не було часу. На прийом потрапили до Куранова Юрія Юрійовича, він надав невідкладну допомогу. Направив на дроблення каменів. Назначив ефективне і просте лікування. Близко 5 років мене не турбує моя хвороба, ходжу на профогляди і приймаю ліки для профілактики. Дякую Юрію Юрійовичу за кваліфіковану допомогу, Ви дійсно лікар віб Бога!
Ігор
08 июля '18г.
9
У мого батька після виходу на пенсію здоров'я почало покидати: сечокам'яна хвороба, простатит, нетримання сечі, а ще й фімоз утворився. Зветнулися з цим всим до Куранова Юрія Юрійовича, пройли обстеження, прооперувалися і якість життя покращилася. Зараз батько ходить до Юрія Юрійовича тільки на профогляди і вже як 7 років його нічого не турбує. Хочемо подякувати Вам від всієї родини за допомогу і професіоналізм. Ви повернули батьку жагу до життя!
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)