Куранов Юрий Юрьевич

Онкоуролог, Уролог, Онкохирург
Врач высшей категории
Кандидат медицинских наук
Доктор Куранов Юрий Юрьевич – уролог. Опыт работы 20 лет. Специализируется на заболеваниях мочеполовой системы. Диагностирует и лечит доброкачественные и злокачественные новообразования. Специализируется в области онкохирургии. Врач высшей категории принимает пациентов в консультативном режиме.

Киев ул. Петрицкого, 17 (ЖК "Видпочинок") м.Святошин14 10 м.Житомирская18 6

Федір
Працював усе життя на заводі, заробив собі сечокам'яну хворобу. Лікувася як і всі, коли заболить. В той неблагополучний день вийшов камінь і закрив вихід для сечі із сечового міхура, чекати не було часу. На прийом потрапили до Куранова Юрія Юрійовича, він надав невідкладну допомогу. Направив на дроблення каменів. Назначив ефективне і просте лікування. Близко 5 років мене не турбує моя хвороба, ходжу на профогляди і приймаю ліки для профілактики. Дякую Юрію Юрійовичу за кваліфіковану допомогу, Ви дійсно лікар віб Бога!
Ігор
У мого батька після виходу на пенсію здоров'я почало покидати: сечокам'яна хвороба, простатит, нетримання сечі, а ще й фімоз утворився. Зветнулися з цим всим до Куранова Юрія Юрійовича, пройли обстеження, прооперувалися і якість життя покращилася. Зараз батько ходить до Юрія Юрійовича тільки на профогляди і вже як 7 років його нічого не турбує. Хочемо подякувати Вам від всієї родини за допомогу і професіоналізм. Ви повернули батьку жагу до життя!