Сервис "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Сучасні методи імплантології та перспективи розвитку галузі

Львов ул. Ефремова, 75
8,1
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-20:00

Стоматолог-терапевт, хірург, імплантолог

14 лет опыта

8,10
Сучасні методи імплантології та перспективи розвитку галузі

Клініка естетичної стоматології надає увесь спектр стоматологічних послуг. Найчастіше до клініки звертаються пацієнти з проблемами втрати зубів, тому в медичному закладі пропонуються пацієнтам різні методи відновлення дефектів зубних рядів: знімне та незнімне протезування, мікропротезування, імплантація, протезування на імплантатах.

Говоримо з головним лікарем "Клініки естетичної стоматології", Гімоном Романом Івановичем, про сучасні методи імплантології та перспективи розвитку галузі.

— Як відбувається підбір методів лікування для пацієнта?

Вибір метода лікування — індивідуальний, але при наявності своїх зубів краще використовувати свої зуби та використовувати мікропротезування чи незнімні конструкції: металокераміку, керамічні безметалеві на основі цирконію. Коли вже є втрата зубів, нема опірних зубів, потрібна імплантація.

Матеріал для виконання протезних конструкцій пацієнт обирає спільно з лікарем в залежності від його вартості, клінічної ситуації. Інколи так буває, що особливі умови не дозволяють використовувати певні матеріали, наприклад, при неправильному прикусі або інших індивідуальних особливостях.

Возникли вопросы — проконсультируйтесь с врачом
Для записи на консультацию звоните по телефонам или заполните форму обратной связи:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введите имя
Введите телефон
Заполните поле телефона
Комментарий
Отправляя заявку, вы принимаете правила работы сервиса
Спасибо,

Ваш запрос успешно отправлен!

В ближайшее время с Вами свяжется специалист
call-центра и уточнит все вопросы.

Коли пацієнти скаржаться, що «щось не приживається», проблема частіше виникає на етапі після протезування, тобто в процесі користування. Лікарська помилка може бути у неправильному виборі конструкції, неправильному плануванні розташування імплантатів, неправильному виборі самих імплантатів. Але це, мабуть, 20 % від усіх проблем. Решта 80 % лягає на плечі самого пацієнта. Найчастіше причиною виступає неправильний, а скоріше, відсутній догляд.

Особливого не потрібно нічого робити. Треба лише виконувати рекомендації лікаря, які є дуже простими — підтримання хорошої гігієни ротової порожнини. На жаль, наше покоління не вчили в школі цього.

— Які бувають види імплантатів?

Як правило, використовують титанові гвинтові або на основі діоксиду цирконію) імплантати. Організм швидко пристосовується до титану, перестає його «бачити» як чужорідне тіло. Існують методики миттєвого навантаження. Але ми маємо зробити добрий «фундамент» — імплантат повинен інтегруватися, а на це потрібен час. Процес триває приблизно до півроку. На тривалість процесу впливають такі чинники: стан імунної системи, стать, вік, загальний стан здоров’я.

Якщо пацієнт довгий час не може обходитися без зубів, ми пропонуємо тимчасові імплантати, на які ставиться тимчасова конструкція. Через півроку вона забирається та викидається, а пацієнт отримує постійну конструкцію. Але ці півроку пацієнт почуває себе досить комфортно.

Абсолютних протипоказів до імплантації не буває. За статистикою відторгнення імплантату становить 3-7 %. Найчастіше це пацієнти із загальними соматичними хворобами, які за собою ведуть різке падіння імунної системи. Це, наприклад, гепатити, діабет, СНІД, сифіліс, онкологія після хіміотерапії тощо. Пацієнт повинен попередити лікаря про свій діагноз, тоді проводиться додаткова підготовка до імплантації.

— Чи роблять імплантацію зубів дітям?

Дітям імплантацію зубів проводять дуже рідко. У дитячому віці частіше використовуються знімні конструкції для протезування. Стосовно віку обмежень не має. Все згідно з показаннями. Використовуються місцеві або загальні види знечулення.

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
8,1
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
4,4
Медицинский центр "Іlaya" предоставляет свои услуги на медицинском рынке Украины с 2011 года. Одна из немногих, клиника "ilaya" предоставляет новую медицинскую услугу – биострахование. Внедрение сервиса, сохраняющего мезенхимальные стромальные клетки, дает возможность пациентам обеспечить быстрое восстановление тканей после несчастных случаев и предотвратить старение.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Киев ул. Сикорского, 1 (Жилой комплекс "Зеленый остров 1") м.Берестейская16 9 м.Нивки29 11 м.Сырец22 13
9,9
Мультидисциплинарная и клиентоориентированная сеть поликлиник Doctor Sam (Доктор Сэм) известна в сфере медицинского обслуживания не первый год. Учреждение работает с применением инновационных методов и современных подходов в обслуживании. Данная поликлиника работает по принципу семейной медицины. Помощь предоставляет круглосуточно.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Медицинская сеть в Киеве под названием Doctor Sam (Доктор Сэм) целью своей деятельности считает изменение представлений населения о стандартном обслуживании пациента. Сетевой филиал, расположенный в жилом квартале "Новопечерские Липки" на улице Драгомирова, успешно совмещает инновации в лечении с качественным обслуживанием. Превентивный подход к оказанию медицинского сервиса позволяет клиентам заведения не становится пациентами, предупреждая недуги или выявляя их на ранних стадиях.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Центр "Медпомощь" специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента – ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Частный хирургический кабинет Алексея Орлова оказывает лечебно-диагностические услуги в области проктологии, хирургии и эндоскопии амбулаторно и на дому у пациента.
Записаться на прием
Киев пр-т Валерия Лобановского, 17 (пр-т Краснозвездный) м.Вокзальная39 14 м.Демеевская56 18 м.Олимпийская59 21
7,4
Медицинская клиника широкого профиля "Медбуд" создана в 1979 году, занимается оказанием квалифицированной медицинской помощи пациентам по различным лечебно-диагностическим направлениям. В штате клиники работают врачи преимущественно высшей и первой категории, среди которых кандидаты наук в области медицины. Лечение ведется в рамках стандартов оказания медпомощи в соответствии с принятыми клиническими протоколами. Структура медицинского центра включает основные отделения: поликлиника, диагностика, лаборатория, офтальмология, физиотерапия, реабилитация, неврология, хирургия, терапия, реанимация и клиника планирования семьи.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-14:00