Як лікувати алкоголізм
Алкоголізм — серйозна проблема, з якою важко впоратись власними силами. Лікування може включати коротке втручання, індивідуальні або групові консультації, амбулаторну програму або перебування в стаціонарі.
Основна мета лікування — зупинити вживання алкоголю для покращення якості життя.
Лікування розладу вживання алкоголю може включати:
- Детокс. Лікування може починатися з програми детоксикації, яка зазвичай займає від 2 до 7 днів. Детокс зазвичай проводять в стаціонарному лікувальному центрі.
- Психологічне консультування. Консультування та терапія підтримують відновлення психологічних аспектів вживання. Проводиться консультація батьків та родичів, оскільки підтримка сім'ї може бути важливою частиною процесу відновлення.
- Пероральні ліки. Препарати, що допомагають запобігти вживанню алкоголю, викликають фізичну реакцію, яка може включати почервоніння, нудоту, блювоту та головні болі. Деякі ліки блокують від приємного почуття до алкоголю та зменшують бажання пити.
- Ін’єкційні ліки. Ін’єкційні версії препаратів призначають для людей, які одужують після розладу вживання алкоголю.
- Постійна підтримка. Включає медичну, психологічну допомогу або відвідування групи підтримки.
- Лікування психологічних проблем. Розлад вживання алкоголю зазвичай виникає разом з депресією, тривожністю чи іншим станом психічного здоров’я. Може знадобитися психотерапія, ліки або інше лікування.
Ваш запит успішно відправлено!
У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.
У разі серйозного розладу вживання алкоголю вам може знадобитися перебування в лікувальному закладі. Центр лікування “Платформа Тверезості” має ліцензованих консультантів з питань алкоголю та наркотиків, соціальних працівників, медсестер, лікарів та інших фахівців, що мають досвід та досвід у лікуванні розладу вживання алкоголю.
Платформа Тверезості — це наркологічна клініка, де спеціалісти з багатолітнім досвідом надають послуги медичної та психологічної допомоги людям, що страждають на алкогольну, наркотичну та інші залежності.
Записатися на прийом до лікаря можете на порталі Лікарні.ком, або ж зателефонувати за номерами:
- +38 (044) 500-19-95,
- +38 (067) 460-40-30,
- +38 (050) 302-68-50,
- +38 (073) 002-53-44.