Як розпізнати прихований алкоголізм

Киев вул. Озерна, 3
Пн — Пт: 00:00-24:00Сб: 00:00-24:00Нд: 00:00-24:00
Як розпізнати прихований алкоголізм

Прихований алкоголізм — патологія, яка повільно розвивається та проявляється непрямими ознаками алкогольної залежності. Алкоголік намагається створювати видимість тверезої людини, випивати «обережно», при цьому він упевнений, що спиртне ніяк не впливає на його життя, і він може в будь-який момент відмовитися від алкоголю.

Розкрити секрети прихованого алкоголізму допоможуть фахівці багатопрофільного наркологічного комплекса Ренесанс-Київ. Завдяки великому досвіду роботи вони швидко діагностують патологію, незалежно від бажання пацієнта приховати деякі сторони його життя.

Алкогольна залежність розвивається в результаті регулярного вживання спиртного протягом тривалого періоду. Найчастіше прихованими алкоголіками стають люди після завершення першої стадії алкоголізму, тобто тоді, коли вже є фізична потреба в етанолі.

Людина перестає приховувати свої пристрасті до алкоголю на сформованої другій стадії захворювання. Щоб вчасно виявити прихований алкоголізм, необхідно звернути увагу на такі ознаки:

• Зміна зовнішнього вигляду. Чоловік з'являється на роботі неголеним, неохайним. Жінки за допомогою макіяжу можуть деякий час маскувати естетичні дефекти, однак з часом шкіра стає тьмяною, з сіруватим відтінком, з'являються зморшки на шиї, області декольте. Контур обличчя стає менш чітким, формуються набряки під очима, очі виглядають втомленими, з ознаками запалення. Також змінюється хода, людина починає сутулитися, з'являється тремор пальців, невпевнені рухи.
  • Зміна характеру. Найчастіше звертає на себе увагу часта зміна настрою, дратівливість, тривожність, нелогічність мислення і вчинків. При прийомі алкоголю поведінка змінюється, з'являється розкутість, поліпшується настрій.
  • Прагнення до усамітнення (виїзд «у справах», усамітнення в закритій кімнаті).
  • Наявність захованих пляшок від алкоголю (порожніх / повних).
  • Маскування запаху з рота (льодяники, ополіскувачі для порожнини рота, жувальні гумки).
  • Зміна ставлення до спиртного, яке проявляється в безконтрольному вживанні алкоголю на вечірках, святах. Напередодні застілля чоловік стає збудженим, радісним.
  • Випивка без приводу.
  • Ставлення до алкоголю, як до засобу, який допомагає позбавитися від проблем, розслабитися, заснути.
  • Розмови про спиртне — будь-яка розмова може зводитися до обговорення спиртних напоїв.

Згодом прихований алкоголік починає видавати себе, йому стає складніше маскуватися. Основною проблемою є відсутність розуміння людини наявності залежності і небажання звертатися до фахівців. Лікування базується на проведенні детоксикації організму, роботи з психотерапевтом, кодуванні, допоміжної медикаментозної підтримці.

Полтава вул. Степового Фронту, 7
7,2
Харків вул. Алчевських 17 р.Київський
Дніпро вул. Олеся Гончара, буд.2, 2-й поверх р.Соборний
6,7
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.
Вінниця проспект Юності 16 Б
8,7
8,6
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка) м. Академмістечко м.Сирець м. Берестейська