Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Як розпізнати прихований алкоголізм

Киев ш. Харківське, 152 (корп. 2, оф. 222)
9,2
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-24:00Сб: 00:00-24:00Нд: 00:00-24:00
Як розпізнати прихований алкоголізм

Прихований алкоголізм — патологія, яка повільно розвивається та проявляється непрямими ознаками алкогольної залежності. Алкоголік намагається створювати видимість тверезої людини, випивати «обережно», при цьому він упевнений, що спиртне ніяк не впливає на його життя, і він може в будь-який момент відмовитися від алкоголю.

Розкрити секрети прихованого алкоголізму допоможуть фахівці багатопрофільного наркологічного комплекса Ренесанс-Київ. Завдяки великому досвіду роботи вони швидко діагностують патологію, незалежно від бажання пацієнта приховати деякі сторони його життя.

Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

Алкогольна залежність розвивається в результаті регулярного вживання спиртного протягом тривалого періоду. Найчастіше прихованими алкоголіками стають люди після завершення першої стадії алкоголізму, тобто тоді, коли вже є фізична потреба в етанолі.

Людина перестає приховувати свої пристрасті до алкоголю на сформованої другій стадії захворювання. Щоб вчасно виявити прихований алкоголізм, необхідно звернути увагу на такі ознаки:

  • Зміна зовнішнього вигляду. Чоловік з'являється на роботі неголеним, неохайним. Жінки за допомогою макіяжу можуть деякий час маскувати естетичні дефекти, однак з часом шкіра стає тьмяною, з сіруватим відтінком, з'являються зморшки на шиї, області декольте. Контур обличчя стає менш чітким, формуються набряки під очима, очі виглядають втомленими, з ознаками запалення. Також змінюється хода, людина починає сутулитися, з'являється тремор пальців, невпевнені рухи.
  • Зміна характеру. Найчастіше звертає на себе увагу часта зміна настрою, дратівливість, тривожність, нелогічність мислення і вчинків. При прийомі алкоголю поведінка змінюється, з'являється розкутість, поліпшується настрій.
  • Прагнення до усамітнення (виїзд «у справах», усамітнення в закритій кімнаті).
  • Наявність захованих пляшок від алкоголю (порожніх / повних).
  • Маскування запаху з рота (льодяники, ополіскувачі для порожнини рота, жувальні гумки).
  • Зміна ставлення до спиртного, яке проявляється в безконтрольному вживанні алкоголю на вечірках, святах. Напередодні застілля чоловік стає збудженим, радісним.
  • Випивка без приводу.
  • Ставлення до алкоголю, як до засобу, який допомагає позбавитися від проблем, розслабитися, заснути.
  • Розмови про спиртне — будь-яка розмова може зводитися до обговорення спиртних напоїв.

Згодом прихований алкоголік починає видавати себе, йому стає складніше маскуватися. Основною проблемою є відсутність розуміння людини наявності залежності і небажання звертатися до фахівців. Лікування базується на проведенні детоксикації організму, роботи з психотерапевтом, кодуванні, допоміжної медикаментозної підтримці.

Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Консультативний центр лікування та діагностики "Адепт Лелека" розпочав свою діяльність у 2000 році на базі медцентру "Адепт", пропонує пацієнтам повний комплекс ультразвукової діагностики організму. Проводить прийом дітей з народження, в тому числі дитяча гінекологія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Жіноча клініка, здійснює прийом, лікування ЗПСШ, узі при вагітності, скринінг плода, узі загальне організму. Надаємо послуги в області косметологічної гінекології, переривання вагітності медикаментозно і не медикаментозно, ведення вагітності. Є лікар-мамолог, кольпоскопія, проводиться лікування папілом і видалення кондилом у чоловіків.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00
Сучасна «Клініка жіночого здоров'я» європейського зразка спеціалізується в області гінекології, займається діагностикою та лікуванням широкого ряду захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде гінеколог доктор медичних наук.
Записатися на прийом
Пн: 08:00-19:00 Ср: 08:00-19:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00
Вінниця вул. Келецька, 104
8,6
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-14:00
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
7,0
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 10:00-16:00
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Пн — Пт: 09:30-19:00
Івано-Франківськ вул. Чорновола, 101
6,2
Стоматологічна клініка "Victor-Дім" займається лікуванням хвороб ротової порожнини за напрямками терапевтична, хірургічна та ортопедична стоматологія. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-15:00