Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Шукаємо лідера в нерівній сутичці: спорт чи ліпосакція

Шукаємо лідера в нерівній сутичці: спорт чи ліпосакція

Кожна дівчина мріє бути красивою і чарівною. Безумовно, ідеали краси у кожного з нас різні, але превалює образ стрункої дівчини у красивому одязі на підборах, чи не так? Кожен вибирає свої методики "моделювання" тіла. Онлайн-сервіс запису Likarni.com поговорив з провідними лікарями-дієтологами Києва про різноманітні методи здобуття стрункого і підтягнутого тіла. Спорт або ліпосакція виграють у сутичці за красиву фігуру, дізнаєтеся у цій статті.

Ліпосакція як швидкий, але чи ефективний метод.

Ліпосакція — популярна пластична операція, яка виконується з метою корекції фігури за допомогою локального видалення надлишків жиру. Процедура дійсно дає швидкий видимий, але не завжди тривалий результат. За допомогою методики можливо видалити скупчення жиру тільки на певних ділянках тіла: стегна, живіт, гомілки. Ліпосакція не проводиться при вираженій артеріальній гіпертензії, цукровому діабеті, вагітності, ендокринному ожирінні, порушенні роботи нирок і печінки, вірусних захворюваннях, виразці шлунка, психічних захворюваннях, порушенні згортання крові, пороках серця, онкопатологіях.

Возникли вопросы — проконсультируйтесь с врачом
Для записи на консультацию звоните по телефонам или заполните форму обратной связи:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введите имя
Введите телефон
Заполните поле телефона
Комментарий
Отправляя заявку, вы принимаете правила работы сервиса
Спасибо,

Ваш запрос успешно отправлен!

В ближайшее время с Вами свяжется специалист
call-центра и уточнит все вопросы.

Відразу після оперативного втручання ви не побачите тих форм, які звикли бачити в глянцевих журналах. Відразу ж згадаємо наш улюблений спорт — якщо у людини серйозні відхилення ваги від норми, йому будуть показані дієта, масаж і фітнес. Отже, однією лише ліпосакцією не вийде придбати красиву фігуру. До того ж ліпосакція проводиться не на всіх ділянках тіла.

Після оперативного втручання також можливі наслідки, якщо не дотримуватися основних рекомендацій. А основні рекомендації досить прості — після процедури показані дієта і спорт. І знову повертаємося до того, що фізичні вправи і правильне харчування нікуди не зникнуть із вашого життя.

Ліпосакція — це не метод зниження ваги!

Вам доведеться дотримуватися дієти, займатися спортом і підтримувати фігуру в тонусі. Однією тільки ліпосакцією не вдасться стати красивою, стрункою, худенькою. Якщо після ліпосакції не дотримуватися дієти і не займатися спортом, ймовірність набрати зайву вагу після оперативного втручання збільшується в кілька разів. Уже через місяць після проведення процедури показані заняття фітнесом.

За допомогою ліпосакції неможливо повністю позбутися целюліту.

Жир і целюліт — це два протилежні поняття. Целюліт і жир утворюються в організмі людини по різному, при цьому целюліт може бути навіть у худих жінок. За допомогою ліпосакції не вийде позбутися целюліту, можна, навпаки, погіршити стан "апельсинової кірки". Позбутися целюліту допомагають тільки правильне харчування і фізичні вправи.

Ліпосакція — це все ж операція, яку завжди можна встигнути зробити, якщо це дійсно вже дуже необхідно. Спорт — доступний, правильний, здоровий та ефективний метод корекції фігури. Для того щоб займатися спортом, не потрібно мати нечувані суми, вдаватися до серйозних зусиллям.

Ліпосакція без спорту і правильного харчування створить тільки тимчасову ілюзію красивого тіла.

Звичайно, вибір за кожним з нас, але все ж фізичні вправи, здоровий спосіб життя і правильне харчування — запорука гарного тіла і бадьорого духу!

Клиника медицинской косметологии и гинекологии SENSAVI (СЕНСАВИ) на м. Позняки предоставляет пациентам услуги в области эстетической косметологии, гинекологии, дерматологии, трихологии, подологии, лазерной эпиляции. Специалисты клиники работают на современном лазерном оборудовании. Все процедуры лицензированы, проводятся на профессиональном уровне.
Записаться на прием
Пн — Пт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00 Вс: 10:00-17:00
Специалисты многопрофильного медицинского центра “Медельвейс” проводят лечение и консультации по гинекологии, неврологии, кардиологии и многим другим направлениям. Есть возможность выезда специалиста на дом к пациенту (взятие анализов, инъекции, массаж). Действует ряд акций и скидок на комплексные программы обследования.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-18:00 Вс: 10:00-15:00
Днепр ул. Владимира Мономаха, 12 (ул. Московская) м.Вокзальная33 7 м.Метростроителей55 11
8,8
Медицинский центр "Техномед" специализируется на диагностирование различного рода заболеваний с последующим лечением. Ведет прием семейный доктор. Врачи с опытом работы более 15 лет, предоставляются услуги: консультации специалистов; функциональные и ультразвуковые методы исследования; суточное холтеровское мониторирование ЭКГ и артериального давления; электроэнцефалография (ЭЭГ); нейросонография (НСГ)
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:30-16:30
Специалисты клиники доктора Чорномыза специализируются на эфферентной терапии, проводят выведение из организма токсинов, ядов и химикатов. Пациентам предоставляются медицинские услуги следующих категорий: консультации: уролога; дерматолога; гинеколога; хирурга; гастроэнтеролога; терапевта; семейного врача общего профиля; нарколога; комплексное диагностическое обследование.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Вс: 08:00-20:00
Многопрофильное медицинское учреждение "Здорове життя" занимается терапией и диагностикой широкого спектра расстройств.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00
Киев ул. Княжий Затон, 9 м.Позняки11 17 м.Осокорки16 16
6,1
Медичний центр “KinderLab” — медичний заклад, що надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг як для дітей, так і для дорослих. У клініці ведуть прийом педіатри, отоларингологи, офтальмологи, неврологи, сімейні лікарі, кардіологи, хірурги, ортопеди-травматологи та інші фахівці.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Вс: 09:00-16:00
Специализированная клиника Неврология и нейроортопедия оказывает помощь пациентам с неврологическими, нейроортопедическими и нейровестибулярными заболеваниями. Учреждение основано в 2000 году доктором-невропатологом Б. О. Цюрко. Пациенты клиники получают такие услуги: диагностика, лечение болезней нервной системы и костно-мышечного аппарата; мануальная терапия; восстановительная программа после острого нарушения мозгового кровообращения и травм опорно-двигательной системы; лечение психологических расстройств.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 09:00-14:00
Узкоспециализированное медучреждение "Вера Надежда Любовь" — это первая клиника в Украине, предоставляющая услуги сиделок за тяжелобольными и престарелыми людьми в домашних условиях.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Вс: 09:00-16:00