Клініка Доктора Андрєєва

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Профільний медичний заклад "Клініка доктора Андрєєва" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в області дерматології, венерології та косметології. Прийом пацієнтів проводять лікарі вищої кваліфікаційної категорії, фахівці з багаторічним досвідом роботи в цих напрямках.
  • Ціни на послуги

• Спермограма 600
  • Цитоморфологічне дослідження 150
  • Бактеріологічний посів з визначенням чутливості до антибіотиків 270
  • Забір матеріалу для дослідження 50
  • Дослідження блоку інфекцій методом ПЛР (збудники бактеріальних і вірусних інфекцій - показник 25 інфекцій) 1 300
  • Скринінг урогенітальна інфекція (показник 12 інфекцій) з мікроскопією виділень із статевих органів 720
  • Діагностика інфекцій методом ПЛР (вірус папіломи людини, особливо небезпечні - 6, 11, 16, 18 типів) 180
  • Діагностика інфекцій методом ПЛР (хламідія трахоматіс, мікоплазма геніталіум, уреаплазма уреалітікум, гарднерела вагіналіс, трихомонада вагіналіс, бактеріологічний посів на мікрофлору з визначенням чутливості до актібіотікам) 700
  • Діагностика інфекцій "особливо-небезпечні" методом ПЛР (хламідія трахоматіс, мікоплазма геніталіум, диплокок Нейсера) 450
  • Консультація гінеколога 550

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тамара
26 квітня '18р.
Бородавки у меня появились недавно. По совету сестры я обратилась в кабинет Андреева. Врач владеет современными методиками лечения, поэтому от проблемы удалось избавиться быстро и безболезненно. Спасибо большое.
Олена
01 квітня '18р.
Потрапила до кабінету лікаря Андрєєва за порадою кращої подруги. Робила тут мезотерапію. Результат мене на скільки порадував, що я записалася на інші процедури. З кабінету я завжди виходила задоволеною. Тепер я ходжу тільки до цього спеціаліста.
Мой гинеколог чуть не разрушила мой брак. Начала рассказывать мне, что муж принес страшных инфекций, какой он гуляка, и я теперь буду лечиться вместе с ним пол года. В панике начала искать венеролога. Анатолий Леонидович после обследования и жалоб обнаружил у меня дисбиоз и все)) Развод отменяется)) лечится пол года не надо)) муж вообще не причем)) с гинекологом порвала отношения навсегда и теперь нашла себе чудесного врача, ведь кроме венерологии Анатолий Леонидович занимается и дерматологией, мы подобрали заодно уход за моей кожей и удалили папиломы, а середи команды врачей доктора Андреева я нашла себе нового гинеколога. Вот такие истории тоже бывают:) Бегите от врачей, которые Вас запугивают, лезут не в свое дело и назначают лишнее. Доктор Андреев, спасибо, Вы нас просто спасли!!!
Руслана
Мою молодість і красу мені допомагають зберігати в кабінеті лікаря Андрєєва. Завдяки сучасним методикам, вмілим рукам моя шкіра сяє і радує мене красою. Лікар уважний, приємний у спілкуванні, завжди іду сюди із задоволенням.
Александр
Часто посещаю кабинет доктора Андреева, так как склонен к дерматологическим заболеваниям. Врач опытный, квалифицированный, ему не страшно доверить свое здоровье. Также Андреев смог помощь мне в области венерологии. Не знаю, что б я делал, без этого специалиста.
Игорь
Проблемы в области дерматологии я лечил в кабинете доктора Андреева. Врач меня полностью устроил, назначил эффективное лечение. Лечиться мне пришлось долго и усердно, зато теперь результаты на лицо. Я избавился от проблем. Большое спасибо за качественные услуги.
Жанна
В кабинете доктора Андреева я делаю систематически механическую чистку лица. Так как лицо у меня проблемное, то я являюсь постоянным клиентом. Здесь делают всё аккуратно, а после процедуры лицо чистое, ухоженное.
Сергей
Последний раз я делал спермограмму в кабинете доктора Андреева. Претензий к врачу у меня нет, остались только положительные впечатления. Доктор сделал все быстро и аккуратно. Я благодарен за помощь.
Алексей
Спасибо за человеческое отношение! Очень доходчиво обьяснил суть моей проблемы и что с этим делать. Я доверился врачу и теперь здоров! Спасибо! Жаль, что не сразу попал к этому доктору, а потратил много времени и денег на некомпетентых «специалистов»
Михаил
За лечение большое спасибо. Жаль только, что сразу не обратился, а потратил время и деньги на малоэффективные препараты из реклам. Рекомендую не идти моим путем, а сразу же обращаться к врачам!

Лікарі клініки Клініка Доктора Андрєєва

Андреев Анатолий Леонидович
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог
Обрати фах
  • Венеролог
  • Дерматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків і дорослих без медикаментозного або оперативного втручання.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Київ б-р Лесі Українки, 21 (пов. 5, оф. 17) м.Печерська4 5
7,4
Кабінет психолога Сухорукової Анастасії надає всебічну психологічну допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій. Прийом веде практикуючий психолог з медичною освітою. Анастасія Андріївна працює в методі транзактного аналізу.
Пн: 10:00-17:00 Вт: 10:00-20:00 Ср: 10:00-17:00 Чт: 10:00-20:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-15:00