Щеплення від раку шийки матки в Києві (метро Лівобережна)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Лівобережна
Щеплення від раку шийки матки «ISIDA Левобережная» 5365 грн
Щеплення від раку шийки матки «Якість життя, медицинский центр, гинекология» 7320 грн
8,0
Знайдена 1 клініка

Київ Харківське шосе, 56
м.Левобережная 10 м.Харьковская 10
  • Щеплення проти раку шийки матки ("Гардасил") 7 320
  • Щеплення проти раку шийки матки ("Церварікс") 2 745
Сб: 08:00-15:00

Щеплення від раку шийки матки в лікарнях в інших районах Києва

Сеть клиник "Медиленд"
8,4
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 13 4 м.Политехнический институт 20 4
Багатопрофільний медичний центр «Mediland» у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у «Mediland» проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню «Mediland» лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. У МЦ «Меділенд» ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: хірург, гінеколог, уролог, проктолог, мамолог, флеболог, кардіолог, ендокринолог, педіатр, терапевт, трихолог, ортопед, ЛОР, травматолог, онколог, дерматолог, невропатолог, гастроентеролог, косметолог - та інші. Діагностика: МРТ, УЗД, КТ, ЕКГ, власна лабораторія, гастро-, колоноскопія з відео під наркозом, ректороманоскопія, гістреоскопія, цистокопія і кольпоскопія, дерматоскопія та трихоскопія, біопсія, гістологія, спірографія та інше.
Сб: 09:00-14:00