Щеплення від грипу в Києві (метро Лівобережна)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Лівобережна
Вакцинація проти грипу "Ваксигрип" 600 грн
Вакцинація "Ваксігрип Тетра" + 15-ти хв. огляд 875 грн
Вакцинація від грипу (Ваксігрип Тетра) 590 грн
Знайдено 6 клінік

Клиника очень нравится, приятный и вежливый персонал, чай, кофе всегда предлагают. Отдельное спасибо нашему педиатру Марии Шемет-Ивановой, очень жалко что не сразу нашли такого замечательного специалиста, который имеет современный подход ко всему, на все вопросы даёт внятные ответы, внимательна и дружелюбна к ребёнку, который впервые не плакал на приеме, а с удовольствием шёл на контакт с ней).
Фатима Кушуковна очень милая, приятная и компетентная врач. Я случайно попала к ней в отделение патологии - но как же я благодарна в последстви, что судьба распорядилась именно так . Общение с ней одно удовольствие, все по делу, все объяснит, даст советы. От души благодарна!
Світлана
Декілька днів тому мій син прийшов із садочка із підвищеною температурою, ми подумали що це банальна простуда, багато дітей і все таке. Але наступного ранку я помітила висип на тілі. Ми одразу звернулися на консультацію до цього лікаря. Як виявилося, ми захворіли вітряною віспою. Лікар дуже хороший та професійний. Обстежила, та призначила лікування. Зараз приймаємо ліки вдома. Рекомендуємо!
Ірина
Дуже задоволена роботою лікаря-отоларинголога Марини Володимирівни. Спеціаліст найвищого класу. Довелося звернутися до неї за допомогою. Поставила діагноз "гострий фарингіт" та призначила лікування. За декілька днів відчула значне полегшення. Рекомендую!
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарница 42 10 м.Левобережная 31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • Вакцинація проти грипу "Ваксигрип" 600
  • Вакцинація проти грипу "Флюарикс" 195
  • Вакцинація проти грипу "Інфлувак" 530
  • Вакцинація проти грипу "Джи Си Флю" 650
Київ вул. Каховська, 60
м.Левобережная 19 5 м.Черниговская 46 8 м.Гидропарк 100 7
Дитяча клініка на Каховській "Френдлік" — медичний заклад, який надає широкий перелік послуг для дітей з народження і до 18 років. У клініці здійснюють прийом дерматолог, офтальмолог, педіатр, неонатолог, гематолог, інфекціоніст, ортопед, кардіоревматолог і лікарі інших напрямків.
  • Вакцинація "Ваксігрип Тетра" + 15-ти хв. огляд 875
6,7
Київ вул. Радунська 8/13
м.Левобережная 18 м.Дарница 17
  • Вакцинація від грипу (Ваксігрип Тетра) 590
Your Baby
Київ вул. Харківське шосе, 11
м.Левобережная 9 м.Дарница 11
Приватний медичний центр "Ваша дитина" був організований в 2011 році і спеціалізується на наданні професійної допомоги пацієнтам дитячого віку, послуги: прийом досвідчених лікарів, спостереження за розвитком і станом дитини, імунопрофілактика захворювань (комерційна вакцинація), лабораторна діагностика, проведення алергічних проб.
Київ Харківське шосе, 56
м.Левобережная 10 м.Харьковская 10
  • Щеплення проти грипу "Ваксігрип Тетра" 650
4,3
Київ вул. Микільсько-Слобідська, 2 Б
м.Левобережная 8 4 м.Дарница 23 16
Центр діагностики та лікування хронічних інфекцій "Вітацелл" створений у 1996 році, спеціалізується в сфері виявлення та терапії TORCH та інших інфекційних захворювань.