Внутрішньовенна озонотерапія в Києві (метро Арсенальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти біля зуп. метро Арсенальна

Персонал- профессионалы. Коллектив приветливый и отзывчивый. Атмосфера клиники очень домашняя.
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Мирослава
Видно, що хороший, професійний лікар. Видно, що досвідчений та знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Лікар пообіцяв, що вирішить мою проблему і це дає надію. Буду продовжувати у нього лікування.

На жаль,

за напрямком "Внутрішньовенна озонотерапія" лікарень та діагностичних центрів в Києві біля зуп. метро Арсенальна на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!Біля метро У районах міста
8,3
Київ вул. Н. Василенко, 7
м. Берестейська (17 5 )м. Нивки (27 6 )м.Шулявська (31 8 )
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Пальмира
Київ с. Підгірці, вул. Боровкова, 100
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Університет (14 10 )м.Золоті ворота (15 6 )м.Театральна (16 14 )
Київ вул. Героїв Дніпра, 67 А
м.Героїв Дніпра (10 2 )м.Мінська (23 5 )