Сторінка 2. Лікарі діагности в Одесі (Приморський район)

Вероніка
Мені сподобався досвід лікаря, вона швидко знайшла суть проблеми, надала адекватні рекомендації. Уважно слухає пацієнта, я дуже задоволений проведеною діагностикою. В подальшому буду звертатися до неї ще. Рекомендую безперечно!
13 лютого '20 г.
Лікар Лалак Віра Михайлівна - уважна, доброзичлива людина. Надала професійну консультацію, відповіла на всі питання пов'язані із моєю проблемою. Спасибі за професіоналізм та уважне ставлення до мого здоров'я! Буду рекомендувати усім!
16 березеня '20 г.
Віктор
Професійний лікар, та знавець своєї справи. Робив УЗД ОЧП, все детально пояснила, та надала необхідні рекомендації. Дуже задоволений професіоналізмом лікаря!
23 січня '20 г.
31 рік досвіду
Лікар відстежує загальний стан органів та систем, веде облік функціонального стану. Проводить комплексне обстеження всіх органів і систем. Стежить за розвитком патологічних утворень і вогнищ запалення. Діагностує кісти, міому, простатит, пороки серця і порушення з боку органів шлунково-кишкового тракту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
УЗД-спеціаліст
Лікар займається діагностикою захворювань внутрішніх органів за допомогою ультразвукового обладнання. Відстежує зміну в органах на тлі призначеної терапії. Виконує УЗД органів черевної порожнини та малого тазу, щитовидної залози та м'яких тканин. Систематично підвищує кваліфікацію з ультразвукової діагностики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гінеколог, уролог, УЗД-фахівець
Лікар здійснює прийом дорослих пацієнтів з гінекологічними та урологічними захворюваннями. Займається діагностикою та лікуванням чоловічого та жіночого безпліддя. Виконує операції на зовнішніх чоловічих статевих органах. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, захворювання шийки матки, цистит, простатит та аденому простати. Виконує УЗД органів малого тазу для дорослих і дітей.
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом2 онлайн записи
УЗД-спеціаліст
Лікар УЗ-діагностики, досвід роботи більше 10-ти років.
Записатися на прийомЗа неділю записан 1 пацієнт
Лікар функціональної діагностики
Лікар ультразвукової та функціональної діагностики
Викликати лікаря додому
Ендоскопіст
Лікар УЗ діагностики
Ендоскопіст
Лікар має глибокі теоретичні знання і практичні навички проведення ендоскопічних досліджень різних органів і систем. Член Європейської асоціації ендоскопії.