Коссе Ірина Геннадіївна

УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
УЗД-діагност Коссе Ірина Геннадіївна спеціалізується на дослідженні і постановці діагнозу патологій внутрішніх органів і їх систем. Займається дослідженням органів черевної і забрюшного порожнин. Вимірює розміри органів, визначає їх структуру, розташування відносно один одного, виявляє виникли новоутворення і пухлини. Спеціалізується на УЗД печінки, підшлункової залози, нирок, наднирників. До компетенції лікаря-діагноста входить також дослідження щитовидної залози з подальшою візуалізацією різних вогнищевих уражень. Проводить УЗД у вагітних, визначаючи строки і ступінь розвитку плода.

Катя
Ирина Геннадьевна опытный УЗИ-диагност. Убедилась в этом, когда проходила обследование щитовидной железы. Слаженная, четкая работа врача, точная диагностика помогли разобраться в причинах патологии. Рекомендую, как опытного специалиста.
Обследовалась на протяжении беременности. Все отлично!
Яна
Ходила на осмотр два раза. Все мне объяснила, показала и рассказала. Рекомендую подругам.

• 2000 р.- Донецький державний медичний університет ім. М. Горького за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2001 р. – інтернатура в ДонДМУ ім. М. Горького на базі ревматологічного відділення.

• 2003 р. - курси за спеціальністю УЗД Діагностичному центрі МП «Дорожня клінічна лікарня»;
  • 2010 р. – курси за спеціалізацією УЗД в ДонДМУ ім. М. Горького;
  • 2010 р. - курси «Клінічне застосування УЗ-сканерів";
  • 2011 р. - курси ехокардіоскопії в Донецькій обласній клінічній ТМО;
  • 2019 р.- Ультрасонографія в практиці лікаря - репродуктолога.