Лалак Віра Михайлівна

УЗД-спеціаліст
Лікар займається діагностикою захворювань внутрішніх органів за допомогою ультразвукового обладнання. Відстежує зміну в органах на тлі призначеної терапії. Виконує УЗД органів черевної порожнини та малого тазу, щитовидної залози та м'яких тканин. Систематично підвищує кваліфікацію з ультразвукової діагностики.

Лікар Лалак Віра Михайлівна - уважна, доброзичлива людина. Надала професійну консультацію, відповіла на всі питання пов'язані із моєю проблемою. Спасибі за професіоналізм та уважне ставлення до мого здоров'я! Буду рекомендувати усім!
Вероніка
Мені сподобався досвід лікаря, вона швидко знайшла суть проблеми, надала адекватні рекомендації. Уважно слухає пацієнта, я дуже задоволений проведеною діагностикою. В подальшому буду звертатися до неї ще. Рекомендую безперечно!

• 2010 — 2016 рр. — закінчила Одеський національний медичний університет за фахом "Лікувальна справа".
  • 2016 — 2018 рр. — пройшла інтернатуру за фахом " Загальна практика — сімейна медицина" на базі Університетської клініки №1 м. Одеса.

• 2019 р. — пройшла курси первинної спеціалізації за фахом " Ультразвукова діагностика" на базі Одеського обласного медичного центру.