Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Одесі (Приморський район)

Євген
Проходив дуплексне сканування судин голови у доктора Волковінської Т.В. Був приємно здивований професіоналізмом. Провела детальну консультацію, детально все розповіла. Адміністратори зустріли, проконсультували і до лікаря провели. Зручне місце розташування центру. Буду рекомендувати вашу клініку всім знайомим.
25 січня '24 г.
Відвідала медичний центр, була на УЗІ обстеженні щитовидної залози, компетентний спеціаліст Волковінська Т.В. На прийомі у ендокринолога Євтушиної Людмили Володимирівни отримала кваліфікований огляд та консультацію. Лікарі уважні, компетентні. Уважні адміни, зустрічають з посмішкою, надають повну інформацію, супроводжують на всі процедури та до кабінету лікаря. Дякую!!!
23 січня '24 г.
Прийшовши до цієї клініки на УЗД, до Татьяни Василівни, мені дуже сподобався прийом. Мені робили доплер судин голови та шиї. Задоволена работою цього лікаря. На рецепшені дуже вічливі дівчата. Дуже задоволена цією клінікою.
24 січня '24 г.
Лилия
Все было супер.Очень чуткий и опытный врач. Буду рекомендовать своим близким и знакомым
22 січня '24 г.
Викликати лікаря додому
Лікар Волковинская Тетяна Василівна має ступінь кандидата наук в області діагностики. Спеціалізується на сучасних методах дослідження організму. Проводить УЗД молочних залоз, органів шлунково-кишкового тракту, залоз внутрішньої секреції. Також володіє технікою проведення дуплексного сканування, завдяки чому здійснює діагностику судинних патологій, включаючи недуги, що вражають аорту, вени кінцівок і судини нирок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-14
Консультація від 500
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Судинний хірург, УЗД-фахівець
Лікар-діагност спеціалізується на ультразвукових дослідженнях судинної системи. Надає послуги проведення дуплексного сканування, діагностує патології судин, включаючи магістральні судини голови. Також займається консультуванням, проводить інструктажі для пацієнтів перед процедурою, розшифровує результати досліджень. Співпрацює з відділенням судинної хірургії.
Гінеколог, уролог, УЗД-фахівець
Лікар здійснює прийом дорослих пацієнтів з гінекологічними та урологічними захворюваннями. Займається діагностикою та лікуванням чоловічого та жіночого безпліддя. Виконує операції на зовнішніх чоловічих статевих органах. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, захворювання шийки матки, цистит, простатит та аденому простати. Виконує УЗД органів малого тазу для дорослих і дітей.
УЗД-спеціаліст
Лікар-діагност, спеціалізується на дослідженнях серцево-судинної системи. Здійснює комплексну діагностику, включаючи не тільки проведення УЗД, а й підготовку до процедури, і розшифровку результатів. Основним напрямком роботи лікаря є виконання ехокардіографії для пацієнтів різного віку. На підставі отриманих знімків, ставить попередній діагноз.
УЗД-спеціаліст
Лікар-діагност, займається ультразвуковими дослідженнями для вагітних. Проводить класичне УЗД матки, також надає послуги огляду трансвагінальним датчиком для визначення точного терміну. Виконує дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку з метою ранньої діагностики внутрішньоутробних патологій. Також здійснює всі інші гінекологічні дослідження, обстежує органи черевної порожнини, молочні залози і залози внутрішньої секреції.