Сторінка 2. Лікарі педіатри в Києві (метро Університет)

Полина
Очень помог нам с нашей аллергией. Аллерген оказался редким, я бы сама ни за что не додумалась, большое спасибо за работу
15 грудня '16 г.
Педіатр
Доктор лікує різні захворювання у дітей та підлітків. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, ЕКГ та інші дослідження. Приймає пацієнтів з будь-якими респіраторними патологіями, харчовими отруєннями, хворобами ШКТ та неврологічними розладами.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр, алерголог
Педіатр-алерголог спеціалізується на дослідженнях гіперреакції імунної системи на зовнішні подразники у дітей. Консультує в якості обох спеціальностей. Проводить комплексні огляди, робить алергічні проби. Займається лікуванням всіх видів алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, набряки і риніти. Також лікує бронхіальну астму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Педіатр
Викликати лікаря додому
Наталія Федорівна спеціалізується в області педіатрії, неонатології та генетики. Веде консультативний прийом дітей будь-якого віку. Займається діагностикою та терапією різних бактеріальних і вірусних захворювань. Веде пацієнтів з хронікою і алергіями. Розробляє індивідуальні плани профілактичних заходів.
Педіатр, інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Доктор Раус Ірина Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію в області педіатрії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекційних недуг у дітей. Веде консультативний прийом, практикує виїзд на будинок. Лікує гострі і хронічні інфекції, гельмінтози, інфекції, що вражають верхні дихальні шляхи. Застосовує комплексну терапію, працює з початковими стадіями захворювання, так і зі складними випадками.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Педіатр, інфекціоніст