Лавренчук Оксана Валентинівна

Педіатр
Лікар другої категорії
Кандидат медичних наук
У компетенції лікаря проведення профілактичних оглядів, патронаж дітей до 1 року, вакцинація всіх вікових груп, розробка індивідуального графіка при порушенні календаря щеплень. Займається лікуванням захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, патологій шлунково-кишкового тракту, інфекційних захворювань дитячого віку. 1 патент, більше 10 наукових статей міжнародних журналах

Олена
У нас є чудовий лікар-педіатр, це Оксана Валентинівна! Просто чудовий лікар, щира та ввічлива людина, справжній знавець та професіонал у своїй роботі. Дуже часто доводить звертатися до неї за допомогою. Завжди задоволені результатами.
Хороша людина, та справжній професійний лікар! Не так давно нам довелося звернутися до неї за допомогою! Залишилися цілком задоволені консультацією та відношенням до дитини. Хочемо побажати наснаги у цій нелегкій праці. Рекомендуємо!

• НМУ ім О. О. Богомольця 2005

• ТУ "Основи гомеопатії"

Асоціації

• Асоціація педіатрів України.