Сторінка 2. Лікарі хірурги в Києві (метро Олімпійська)

Добрый день ! Хотела бы с вами поделиться своей историей и рассказать о людях, спасших мою жизнь. Моя история, началась около 4 лет назад, когда у меня начались проблемы с менструальным циклом ( на тот момент мне было 38 лет). При обследовании мне проведено МРТ головного мозга и выявлены краниофарингиомы. Эндокринологи назначили мне Алактин , который я регулярно принимала. Раз в год я делала МРТ и размер кист оставался прежним. С марта 2019 г. у меня появилась апатия, постоянная сонливость, отсутствие сил. Я приходила с работы и ложилась спать, делать ничего не хотела. Я не понимала , что со мной происходит . Муж отвел меня на плановое МРТ, где врачи увидели увеличение кист в 2 раза. Эндокринологи увеличили мне дозу Алактина до максимальной. Так мы пытались добиться уменьшения размера кист. Однако мое состояние ухудшалось. А муж , не говоря мне, постепенно искал нейрохирурга. 28 мая мы были в институте нейрохирургиии у Паламаря Ореста Игоревича. Принял очень хорошо. Подробно все рассказал и сказал, что меня надо оперировать. Операция шла 6 часов, опухоль удалили полностью. Через неделю мне сняли швы. Хочу выразить искреннюю благодарность за мастерски проведенную операцию! Я безумно Вам благодарна за сохраненную мне ЖИЗНЬ!
12 липня '19 г.
Настя
Якісний хірург і просто бог в своїй справі, по-більше таких лікарів
02 лютого '17 г.
Данил
Удалял мне полипы в носу. Операция проведена без сучка без задоринки. Нос дышит. Высший класс!
04 грудня '16 г.
Очень боялась операции. Но оказалось – все не так страшно, когда хирург хороший. Юрий Сергеевич так спокойно мне все объяснил, что сразу все тревоги ушли. Но самое главное – результат отличный! Никаких осложнений. Очень быстро иду на поправку. Спасибо!
20 грудня '16 г.
Нейрохірург
Лікар-нейрохірург вищої категорії, спеціалізується на виконанні хірургічних втручань при патологіях головного і спинного мозку, інсульті, аневризмах, злоякісних новоутвореннях. Має науковий ступінь кандидата медичних наук.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Хірург, УЗД-фахівець
Лікар хірург. Надає послуги в оперативному і терапевтичному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Хірург, Флеболог
Лікар спеціалізується на судинних патологіях. Проводить комплексну терапію хронічних хвороб. Спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні варикозного розширення вен, флебіту, тромбозу, патологій вен малого таза і кровотеч. Приймає в плановому і екстреному порядку.
Хірург
Лікар-хірург, має вищу кваліфікаційну категорію. Займається як безпосередньо проведенням оперативних втручань, включаючи лікувальні та діагностичні маніпуляції, так і консультативною діяльністю, в яку, в свою чергу, входять індивідуальні огляди і обговорення доцільності та особливостей проведення передбачуваної хірургічної операції виходячи з показників здоров'я пацієнта.
Хірург
Доктор Мандзюк Василь Ігорович спеціалізується на проведенні хірургічного лікування і діагностичних оперативних втручаннях. Надає послуги первинної хірургічної обробки ран, операцій на внутрішніх органах життєво важливих систем, включаючи систему травлення, серцево-судинну і сечовидільну. Здійснює післяопераційну перев'язку, контролює процеси загоєння, накладає і знімає шви. Спостерігає пацієнтів протягом усіх етапів одужання і виписує ув'язнення.