Лікарі масажисти в Києві (метро Олімпійська)

Маргарита
Когда была за границей, сделала себе тайский массаж. Очень он мне понравился. Решила попробовать найти специалиста по тайскому массажу и в нашей стране. Сергей Алексеевич профессионал в этом деле. Ходить к нему на массаж одно удовольствие. Спасибо!
23 березеня '19 г.
Альбина Р.
Забыла совершенно про головные боли и перепады настроения, как только доверилась золотым рукам Виктора Николаевича. После его сеансов просто летаю. Коллеги мужчины говорят, что я просто расцвела. Вот это массажист, так массажист.
19 березеня '19 г.
Масажист
Доктор, що спеціалізується в області масажу. Допомагає пацієнтам у відновленні функціональних можливостей органів і систем організму, зняття нервової напруги, усунення болю. Володіє технікою класичного, антицелюлітного і банногного масажу. Барладин Віктор Миколайович фахівець з масажу комірцевої зони
Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст практикує тілесно-орієнтовану терапію за методом Фельденкрайза і масаж равликами-Ахатин. Виконує класичний, тайський і інші види масажів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація от 150 грн.
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Лікар спеціалізується на фізіотерапії, мануальної терапії і масажі. Надає допомогу в лікуванні алкогольної та наркотичної залежності. Приймає пацієнтів з болями в хребті і суглобах. Допомагає таким пацієнтам зняти фізичну залежність, відновити організм і знайти внутрішню рівновагу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вертебролог, масажист
Лікар-вертебролог, реабілітолог, займається діагностикою та терапією хребта, м'яких тканин, володіє техніками мануальної терапії та різними видами масажу. Захворювання, з якими звертаються до Вадиму В'ячеславовичу: болі в шиї і спині, мігрені, запалення сідничного нерва, остеохондроз, сколіоз, артроз, люмбаго і т.д.
Масажист