Лікарі реаніматологи в Києві (метро Олімпійська)

Хотелось бы выразить оргомную благодарность Владимиру ивановичу за профессионализм и оказанную помощь. Я очень рада, что не ошиблась в выборе доктора. Смело могу рекомендовать его, как отличного специалиста.
10 лютого '17 г.
Богдан
Консультувався у Василя Івановича перед операцією. Дуже турбувався, як подіє на мене наркоз. Дуже задоволен результатом, з лікарем оговорили усі важкі для мене питання. Зараз спокійно готуюсь до операції.
07 січня '17 г.
София
Грамотная подобранная анестезия – это не менее важно для успешной операции, чем работа хирурга. Хочу поблагодарить Андрея Богдановича за то, что он справился со своей задачей блестяще. Никаких осложнений не возникло.
20 грудня '16 г.
Катенька
У меня есть непереносимость некоторых препаратов. Владимир Иванович все это учел и выбрал оптимальный вид анестезии. Благодаря этому и во время операции все было хорошо, и после нее я быстро отошел. Спасибо за высокий профессионализм!
19 грудня '16 г.
Анестезіолог-реаніматолог
Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, спеціалізується на проведенні знеболюючих процедур та наданні невідкладної допомоги у важких випадках. У його компетенцію входить проведення спінальної, епідуральної, провідникової, місцевої та загальної анестезії. Лікар відповідає за підготовку до операції пацієнта, моніторинг його стану і екстрені заходи у разі загрози життю.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський
Анестезиолог-реаниматолог
Доктор Олійник спеціалізується на проведенні анестезіологічних процедур і невідкладної допомоги в екстрених випадках. У його компетенцію входить передопераційнапідготовка пацієнта, премедикація, призначення наркозу і місцевого знеболювання. Володимир Іванович володіє методами невідкладної терапії при зупинці серця, інсульт, інфаркт, анафілактичний шок та інших важких станах.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський