Гударенко Віра Юріївна

Хірург
Лікар проводить консультативний прийом пацієнтів, спеціалізується в області амбулаторної та пластичної хірургії. Виконує видалення грудочок Біша, липофилинг тіла, ліпосакцію, лазерний ліполіз і ін.

Катя
Гударенко прекрасный знающий косметолог и условия для выполнения процедур у нее отличные. Пользуюсь услугами Веры Юрьевны с удовольствием, только лучшие впечатления.
Лада
Всегда прихожу к Вере Юрьевне с удовольствием. Она умеет создать такую приятную психологическую атмосферу, а главное – моя кожа после процедур становится все лучше и лучше. Это так радует!
Анатолий
Долгое время у меня были угри на коже лица и спины. Пробовал использовать косметические и лекарственные препараты, но ничего не помогало. На консультацию к косметологу было как-то неудобно записываться — все-таки парень, а к косметологу вроде только девушки ходят. Когда ситуация ухудшилась, таки решил обратиться к врачу. На приеме был приятно удивлен отношением врача и тактичностью с которой она подощла к этому вопросу. Назначенный курс лечения помогает — угрей стало намного меньше и я очень благодарен за это своему врачу.
Нина
Омолаживающие сеансы у Веры – это нечто. Непередаваемые ощущения, а также очень дельные советы.
Маша
Спасибо за красоту тела)) Рекомендую всем подружкам))

• 2007 р. — Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, факультет фундаментальної медицини, за фахом «Лікувальна справа».

• Курс на тему «Гірудотерапія в сучасній медицині»;
  • Курс на тему «Апаратні методики: прессотерапія, вакуумні технології Starvac і міостимуляція, біостимуляція»;
  • Майстер-клас доктора Кампо-Воэджели;
  • Курс на тему: Застосування лазерних технологій в естетичній медицині, дерматології, ангіології;
  • Курс на тему: Стоунтерапія;
  • Курс на тему: Використання нових методик догляду за обличчям «Диджи естетика обличчя», компанія Sothys, Франція;
  • Курс на тему: Навчання професійним програмам по догляду за шкірою тіла SOTHYS, компанія Sothys, Франція.

Послуги, що робляться

• брахиопластика (підтяжка шкіри рук);
  • лазерний ліполіз лобка;
  • підтяжка лобка;
  • лазерне лікування гіпергідрозу;
  • лазерне лікування хропіння;
  • лазерне видалення врослого нігтя;
  • лазерне видалення гелю;
  • лазерний ліполіз обличчя;
  • ліпофілінг обличчя;
  • видалення грудок Биша;
  • лазерне лікування гінекомастії;
  • ліпофілінг грудей;
  • лазерний ліполіз живота;
  • ліпосакція живота;
  • лазерний ліполіз область колін;
  • ліпосакція стегна;
  • ліпосакція сідниці;