Лікарі репродуктологи в Києві (метро Олімпійська)

Дарий Александр Семёнович, я благодарна Вам за то, что подарили мне счастье материнства! За отзывчивость и колоссальную поддержку! Я всегда Вас буду помнить! Мне не хватает слов, чтобы выразить эту огромную благодарность Вам и всей команде клиники. Ваш труд заслуживает самой высокой награды. Вы отличный профессионал, золотой врач, безупречный специалист своего дела! К каждому пациенту относитесь как к родному, со своим подходом, Вы восхищаете своей самоотдачей любимому делу! Спасибо Вам за всё!
30 листопада '-1 г.
Васильчук Алла Анатольевна прекрасный, отзывчивый и компетентный врач, профессионал своего дела. Вела меня до и во время беременности. Оказывала помощь при любом обращении, давала необходимые консультации, ответы на все интересующие вопросы, всё понятно объясняла. Огромное Вам спасибо за Ваш бесценный труд! Успехов и процветания!
30 листопада '-1 г.
Другий раз була у Олександра Семеновича. Дуже сподобалося. Перший раз потрапила до нього влітку, ось через рік вирішила повторити візит. Зайвого не призначить, все пояснить. Особливо важливо для тих, хто любить себе накручувати.
18 лютого '20 г.
Olga
Все було чудово. Мені дуже швидко дали відповідь на всі ті питання, які цікавили. Мені все дуже сподобалося. Тому що у попередня лікаря, огляд та консультація бажали бути кращими. Тут все на найвищому рівні! Однозначно буду рекомендувати.
02 лютого '20 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя та інших гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Проводить екстракорпоральне запліднення. Приймає пацієнток з невиношуванням і завмерла вагітністю в анамнезі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Лікує молочницю, міому матки, кісти яєчників, клімакс, ендометрит, ендометріоз, ерозію шийки матки і безпліддя. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і відеокольпоскопію. В роботі використовує сучасні методики.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних хвороб. Займається лікуванням безпліддя із застосуванням різних допоміжних технологій, виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікує різні патології шийки матки, ендометріоз, ендометрит і кісти яєчників.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Доктор Маслянко Тетяна Віталіївна спеціалізується в області гінекології, репродукції, УЗД-діагностики стану плода. Консультує пацієнтів, надає допомогу в плануванні та підготовці до вагітності, оцінки ризиків. Діагностує і спостерігає вагітність, веде пологи, лікує гінекологічні і родові травми, надає післяпологове спостереження.