Лікарі дієтологи в Києві (метро Олімпійська)

Тіна
Надзвичайно кваліфікований спеціаліст. Була у нього, поки що, на консультативному прийомі. Лікар детально пояснив всі аспекти та деталі процедури, та запевнив що все пройде на найвищому рівні. По відгуках чула, що це саме так і є. Рекомендую!
16 лютого '20 г.
Відмінний фахівець! Допоміг владнати мені деякі мої проблеми. Операція пройшла успішно, все було дуже красиво зроблено. На рубці навіть натяку немає. Чудовий спеціаліст, з фундаментальними знаннями у своїй сфері діяльності! Дякую!
13 березеня '20 г.
Александра
Пытались самостоятельно решить проблему лишнего веса у 10-летнего сына. Что только не перепробовали: спортивные нагрузки, ограничения в еде. Толку никакого. А вот Лилия Равильевна смогла разобраться в причинах и провести коррекцию веса. Настоящий профессионал.
15 березеня '19 г.
Пластичний хірург
Пластичний хірург, робить вібраційну, класичну і ультразвукову ліпосакцію, проводить блефаропластику, фейсліфтінг, пластику раковин вух, пластику живота, сідниць, гомілок, рук, маммопластику. Також виконує ліпосакцію, лазерний ліполіз, підтяжку хірургічними нитками. У своїй роботі застосовує тільки сертифіковані препарати, витратні матеріали та апаратуру, безпеку і ефективність яких підтверджена клінічними дослідженнями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Імунолог, ДРТ-діагност, Сімейний лікар, Гінеколог
Гінеколог, дієтолог, терапевт, імунолог, діагност. Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань терапевтичного профілю, веде вагітність, проводить корекцію ваги, виконує ендоскопію. Доктор Гераскіна є членом Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів.
Консультація от 300 грн.