Лікарі стоматологи в Києві (метро Олімпійська)

Камила
Роман Игоревич делал мне реставрацию передних зубов. Результат получился потрясающий, от настоящих не отличить. Огромное спасибо за помощь.
06 січня '20 г.
Лидия
ЛУЧШИЙ! Делает Красиво и качественно, устанавливала виниры у Юрия Васильевича! Отличный специалист!
18 червеня '18 г.
Очень хороший доктор! Рекомендую! была несколько раз , хочу привести мужа и детей !
16 січня '18 г.
Жанна
Безболезненное и качественное лечение. Рекомендую.
20 липня '16 г.
Стоматолог-терапевт
Займається лікуванням карієсу і його ускладнень, успішно виконує естетичну реставрацію всіх груп зубів з перебудовою зубного ряду. Володіє сучасними методами лікування зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії. Надає послуги з відновлення зубного ряду, в своїй роботі використовує тільки сучасні методики, ставить коронки, вініри. Закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація бесплатно
Стоматолог
Лікар надає широкий спектр послуг у напрямку терапевтична стоматологія. Займається діагностикою та лікуванням карієсу, обробкою і терапією кореневих каналів під мікроскопом. Найчастіше лікує пацієнтів з флюорозом, стоматитом, пульпітом, зубної гиперестезией і альвеолитом.
Консультація бесплатно
Ортопед, хірург, имплантолог
Лікар спеціалізується на усуненні дефектів зубного ряду за допомогою установки протезів і імплантатів. Проводить підготовку ротової порожнини і здійснює повну санацію. Лікує супутні захворювання: пульпіт, карієс, періодонтит. Усуває дефекти щелепної кістки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хірург-імплантолог
Лікар проводить первинний огляд, направляє на діагностику і визначає подальшу схему лікування. Підбирає імплантати, займається їх установкою. Працює в парі з терапевтом для комплексної підготовки ротової порожнини до установки протезів.Займається видаленням зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог-хирург, ортопед
Київ вул. Антоновича (Горького), 47 м.Олімпійська15
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-терапевт
Ортодонт
Лікар спеціалізується на лікуванні та профілактиці неправильного прикусу у дітей та дорослих. Має багато успішних кейсів в лікування складних патологій прикусу. На стадії знайомства з пацієнтом надає обширну інформацію щодо аномалій прикусу та рекомендації щодо дієвого принципу лікування в кожному конкретному випадку.
Київ вул. Антоновича (Горького), 47 м.Олімпійська15
Стоматолог-хірург