Лікарі урологи в Києві (метро Олімпійська)

Александр
Врач очень профессионально ведёт приём. Доходчиво для пациента объясняет заболевание, лечение, необходимость того или иного препарата. Лечил у него обострение хронического простатита. Результатом доволен. Заболевание в стадии ремисии.
30 листопада '-1 г.
Григорій
Ставлення лікаря уважне, доброзичливе, залишає приємні враження , висококваліфікований професіонал. Все пояснює вичерпно, вдумливо, без зайвих висловлювань. Мені все дуже сподобалося! Після курсу призначеного лікування, почуваю себе дуже добре! Жодного разу не пошкодував що звернувся саме до нього. Рекомендую!
16 грудня '19 г.
Андрей
Уже не в первый раз прихожу на приём к Александру Борисовичу в процессе своего текущего лечения под его наблюдением и всегда всё проходит на самом высоком профессиональном и человеческом уровне. Мне очень повезло, что своё время я выбрал именно его. Спасибо
26 червеня '18 г.
Витя
Мой вопрос был решен. Мне всё понравилось. Прием был очень быстрый, буквально десять минут. Врач вежливый, опытный, конструктивный. Загидько Александр Борисович спасибо вам огромное,вы мастер своего дела.
17 липня '18 г.
Уролог
Лікар веде консультативний прийом, збирає анамнез і направляє пацієнта на лабораторні та інструментальні дослідження. Проводить терапію запальних і інфекційних захворювань сечостатевої системи. Лікує пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит. Приймає за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог
Лікар Загидько Олександр Борисович - з 8-річним стажем роботи, спеціалізується в області урології. Лікар першої категорії, займається вивченням захворювань урогенітальної системи. Проводить консультативний прийом по профілактиці, надає допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб інфекційно-запального, вродженого і травматичного генезу. До Загидько А.Б. можна звернутися при безплідді, імпотенції, сечокам'яної хвороби, уретрит, простатит, цистит. Лікар володіє навичками лікування патології консервативними і хірургічними методиками.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог
Доктор Огієнко Олексій Володимирович, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується в області урології, лікує захворювання сечостатевої та репродуктивної системи. Приймає пацієнтів з хворобами сечового міхура і сечовивідних каналів, простати і нирок. Також надає лікування циститу, пієлонефриту, фімозу, нетримання сечі, різні запальні захворювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, ревматолог
21 рік досвіду
Уляна Ігорівна постійний учасник лекцій, майстер-класів, є співавтором посібника «Принципи формулювання діагнозів у практиці сімейного лікаря» . Застосовує сучасні методи діагностики і лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Уролог
Доктор уролог другої категорії професійної класифікації, надає консультативні послуги з діагностування та лікування захворювань передміхурової залози, нирок, сечівника і сечоводу, зовнішні статевих органів. Горбатюк Іван Михайлович фахівець інстиляції в сечовий міхур, терапії уретриту. Проводить масаж передміхурової залози.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921